1. kolejka LSK w Polsacie Sport

Przed nami kolejka inaugurująca nowy sezon LSK w Polsacie Sport. Kto wygra nową kampanię?  Przed nami pierwsze mecze nie tylko kolejki lecz sezonu. W 1 spotkaniu zmierzą się ze sobą drużyny :  Developres SkyRes Rzeszów –  DPD Legionovia Legionowo. Drużyna […]

Przed nami kolejka inaugurująca nowy sezon LSK w Polsacie Sport. Kto wygra nową kampanię? 

Przed nami pierwsze mecze nie tylko kolejki lecz sezonu. W 1 spotkaniu zmierzą się ze sobą drużyny :  Developres SkyRes Rzeszów –  DPD Legionovia Legionowo. Drużyna gospodyń, już pod dowództwem nowego trenera, a mianowicie Stefana Antigi. Będzie próbowała wywalczyć złoty medal w tych rozgrywkach. Jak będzie? Drużyna z Legionowa, podczas okienka transferowego starała się wzmocnić, efektem tych starań, jest transfer byłej zawodniczki Developresu- Mai Tokarczyk. Kto wygra spotkanie inauguracyjne? Transmisja z tego spotkania już dziś o godzinie 17:30 w Polsacie Sport.

W 2 spotkaniu transmitowanym w Polsacie Sport zmierzą się ze sobą ekipy:
E.Leclerc Radomka RadomStal Bielsko-Biała. Drużyna gospodyń w przewie pomiędzy sezonami przeszła prawdziwą rewolucje. Odeszło, aż 9 zawodniczek. Zmiany te mają spowodować w Radomiu, że zespół trenera Jacka Skroka. Zacznie walczyć o wyższe cele. Czy tak będzie ? Tego nikt nie wie. W Bielsko Białej, samym sukcesem jest pozostanie drużyny. O jakieś lepsze wyniki może być ciężko. Zarząd klub, ma nadzieję na to, że uda się awansować do fazy play-off. Jesteśmy ciekawi jak będzie poczynać sobie drużyna z Bielska. Mecz w Radomiu w poniedziałek 14 października. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji ze spotkań Ligi Siatkówki Kobiet.

PIĄTEK – 11 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: DEVELOPRES SKY RES RZESZÓW – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo
IplaPolsat Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 14 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: E.LECLERC RADOMKA RADOM – STAL BIELSKO BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Kacper Teuerle