11. i 12. kolejka ligi portugalskiej w Eleven Sports

W najbliższym czasie dużo piłki portugalskiej będzie można zobaczyć w polskiej telewizji. Eleven Sports w tym tygodniu przeprowadzi transmisję kilku z nich.  We wtorek Benfica podejmie Portimonense. Podopieczni Jesusa zajmują pozycję wicelidera ze stratą pięciu punktów do prowadzącego Sportingu, lecz […]

W najbliższym czasie dużo piłki portugalskiej będzie można zobaczyć w polskiej telewizji. Eleven Sports w tym tygodniu przeprowadzi transmisję kilku z nich. 

We wtorek Benfica podejmie Portimonense. Podopieczni Jesusa zajmują pozycję wicelidera ze stratą pięciu punktów do prowadzącego Sportingu, lecz z jednym spotkaniem rozegranym mniej. Morale gospodarzy zostały obniżone po porażce w poprzednim tygodniu w Superpucharze Portugalii, w którym przegrali 2-0 z Porto. Portimonense jest najsłabszą drużyną w tym sezonie, zajmując ostatnie miejsce z 8 punktami. W niedzielę dojdzie także do kolejnego starcia Benfici z Santa Clarą, lecz to już w ramach następnej kolejki. W innym meczu Guimaraes zagra z FC Porto. Obydwa zespoły znajdują się w czołówce tabeli, co może zwiastować ogromne emocje.

WTOREK – 29 GRUDNIA 2020

18:55 Liga NOS – 11. kolejka: SL BENFICA – PORTIMONENSE SC 
Ipla

Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

21:55 Liga NOS – 11. kolejka: VITORIA GUIMARAES – FC PORTO 
Ipla

Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

SOBOTA – 2 STYCZNIA 2020

18:55 Liga NOS – 12. kolejka: SPORTING LIZBONA – SC BRAGA 
Ipla

NIEDZIELA – 3 STYCZNIA 2020

17:55 Liga NOS – 12. kolejka: SANTA CLARA – SL BENFICA 
Ipla

21:55 Liga NOS – 12. kolejka: FC PORTO – MOREIRENSE FC 
Ipla

About Łukasz Urbanowski