11. kolejka Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Dwa spotkania z 11. kolejki będzie można zobaczyć na antenach sportowych Polsatu. W Menora Mivtachim Arena miejscowe Maccabi podejmie francuski Lyon. Obie drużyną łączy to, że przegrały zarówno w 9 i 10. kolejce. Główną siłą gospodarzy jest duet Dorsey-Wilbekin.  Gracze z […]

Dwa spotkania z 11. kolejki będzie można zobaczyć na antenach sportowych Polsatu.

W Menora Mivtachim Arena miejscowe Maccabi podejmie francuski Lyon. Obie drużyną łączy to, że przegrały zarówno w 9 i 10. kolejce. Główną siłą gospodarzy jest duet Dorsey-Wilbekin.  Gracze z Tel Avivu u siebie wygrali wszystkie cztery spotkania. Jedynie zespół z Belgradu sprawił im problemy przegrywając ostatecznie po dogrywce. Co ciekawe goście po trzech wyjazdowych porażkach przełamali z …. Crveną wygrywając również po dogrywce.

Real będzie szukał na wyjeździe drugiego zwycięstwa. Królewscy do tej pory w delegacjach przegrywali trzy razy na cztery rozegrane mecze. Ich pogromcami okazały się drużyny: Żalgirisu, Efesu oraz Bayernu. Zenit w tej edycji nie wygrał przed własną publicznością. Gracze z Petersburga dwa swoje zwycięstwa zanotowały na wyjeździe po dogrywce.

CZWARTEK – 28 LISTOPADA 2019

20:05 Turkish Airlines Euroliga – 11. kolejka: MACCABI TEL AVIV – LYON-VILLEURBANNE na żywo
Ipla

PIĄTEK – 29 LISTOPADA 2019

18:00 Turkish Airlines Euroliga – 11. kolejka: ZENIT PETERSBURG – REAL MADRYT na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak