11. kolejka włoskiej SuperLega w Polsacie Sport Extra

W ten weekend Polsat Sport Extra pokaże relacje z dwóch meczów włoskiej SuperLega. Widzowie będą mogli zobaczyć w akcji Wilfredo Leona, który razem ze swoją drużyną zmierzy się z Vero Volley Monza. W swoim ostatnim meczu SuperLega, Allianz Milano pokonało […]

W ten weekend Polsat Sport Extra pokaże relacje z dwóch meczów włoskiej SuperLega. Widzowie będą mogli zobaczyć w akcji Wilfredo Leona, który razem ze swoją drużyną zmierzy się z Vero Volley Monza.

W swoim ostatnim meczu SuperLega, Allianz Milano pokonało Kioene Padova 3:2. Tym razem czeka ich trudniejszy przeciwnik – Gas Sales Bluenergy Piacenza. Będą chcieli się zrehabilitować za minione spotkanie, które przegrali na własnym parkiecie z ekipą z Monzy 1:3. To drużyna z Milanu znajduje się wyżej w tabeli (3 miejsce z 16 punktami) i to oni będą faworytami tego pojedynku.

W niedzielę na parkiet wyjdzie drużyna Wilfredo Leona. Sir Safety Perugia zmierzy się z Vero Volley Monza. Zespół z Perugii znajduje się na drugim miejscu w tabeli z 26 punktami i nie przegrała jeszcze w tym sezonie jeszcze żadnego meczu. Mają jednak rozegranych o dwa spotkania mniej niż Lube Civitanova, która jest na pierwszej pozycji. Drużyna z Monzy w tym sezonie gra bardzo w kratkę. Mają cztery zwycięstwa i pięć przegranych i znajdują się ma siódmej pozycji z 10 punktami. W tym meczu będzie im trudno o jakikolwiek punkt.

SOBOTA – 21 LISTOPADA

23:00 SuperLega – 11. kolejka: ALLIANZ MILANO – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA

NIEDZIELA – 22 LISTOPADA

22:00 SuperLega – 11. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA

                                                             

About Arkadiusz Kogut