12. kolejka Energa Basket Ligi na sportowych antenach Polsatu

Jeszcze nie opadły emocje po 11 odsłonie zmagań w Energa Basket Lidze, a już przyszła pora na rozpoczęcie kolejki numer 12. Oto spotkania, które zobaczymy w przekazie telewizyjnym.  Dwunasta kolejka rozpoczyna się dosyć nietypowo, bo pierwsze spotkanie rozgrywane w jej […]

Jeszcze nie opadły emocje po 11 odsłonie zmagań w Energa Basket Lidze, a już przyszła pora na rozpoczęcie kolejki numer 12. Oto spotkania, które zobaczymy w przekazie telewizyjnym. 

Dwunasta kolejka rozpoczyna się dosyć nietypowo, bo pierwsze spotkanie rozgrywane w jej ramach będzie miało miejsce już we wtorek. Będzie to starcie pomiędzy GTK Gliwice a Legią Warszawa. Początek meczu o 20:15, transmisja w Polsacie Sport.

W piątek 13 grudnia kamery Polsatu zabiorą nas do Włocławka. Tamtejszy Anwil na własnym terenie podejmie King Szczecin. Pojedynek pomiędzy tymi dwiema drużynami rozpocznie się o 17:30. Mecz będziemy mogli oglądać na antenie Polsatu Sport Extra. Dzień później w przekazie telewizyjnym znajdzie się spotkanie Trefla Sopot z Eneą Astorią Bydgoszcz. Chcąc obejrzeć to starcie, o 17:30 należy włączyć Polsat Sport. Ostatnim spotkaniem kolejki będzie rywalizacja w Lublinie. Start zmierzy się z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski.

WTOREK – 10 GRUDNIA

20:15 Energa Basket Liga – 12. kolejka: GTK GLIWICE – LEGIA WARSZAWA 
Polsat Sport HD

PIĄTEK – 13 GRUDNIA

17:30 Energa Basket Liga – 12. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – KING SZCZECIN 

SOBOTA – 14 GRUDNIA

17:30 Energa Basket Liga – 12. kolejka: TREFL SOPOT – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ 

NIEDZIELA – 15 GRUDNIA

17:30 Energa Basket Liga – 12. kolejka: START LUBLIN – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Polsat Sport HD

About Michał Winiarczyk