13. kolejka Serie A TIM w Eleven Sports

Komplet meczów 13. kolejki Serie A TIM od soboty do poniedziałku pokaże stacja Eleven Sports na swoich antenach. Hitem spotkanie w Mediolanie z udziałem Polaków. Juventus wygrał 4 ostatnie mecze we wszystkich rozgrywkach. Dokładnie odwrotna sytuacja ma miejsce w ekipie Atalanty. W […]

Komplet meczów 13. kolejki Serie A TIM od soboty do poniedziałku pokaże stacja Eleven Sports na swoich antenach. Hitem spotkanie w Mediolanie z udziałem Polaków.

Juventus wygrał 4 ostatnie mecze we wszystkich rozgrywkach. Dokładnie odwrotna sytuacja ma miejsce w ekipie Atalanty. W Bergamo smaku zwycięstwa nie zaznali od 27 października. To sprawia, że faworyta należy upatrywać w szeregach ,,Starej Damy” – lidera ligi włoskiej. Na Stadio Giuseppe Meazza w dzielnicy San Siro w Mediolanie dojdzie do hitu 13. kolejki Serie A TIM. Zagrają w nim uznane marki, które jednak pod względem sportowym ostatnio nie radzą sobie najlepiej. AC Milan Krzysztofa Piątka wciąż nie może wyjść z kryzysu, zaś Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego trwa w chaosie wewnątrz klubu, która ma miejsce od spotkania z Red Bull Salzburg w Lidze Mistrzów UEFA. Ponadto neapolitańczycy notują coraz gorsze wyniki, przegrywając 5 konfrontacji z rzędu. Na Stadionie Olimpijskim w Turynie zagrają ze sobą Torino i Inter Mediolan. Wiceliderzy tabeli, ,,Nerazzurri” z ,,Bykami” nie radzą sobie najlepiej. Ostatni raz wygrali w październiku 2016 roku. Od tego czasu trzykrotnie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylali turyńczycy, a także 2 razy padł remis.

Starcia w Bergamo, Mediolanie i Turynie odbędą się w sobotę. Natomiast w niedzielę na włoskich boiskach będziemy mieć okazje zobaczyć Polaków. Bologna Łukasza Skorupskiego zmierzy się z ParmąHellas Verona Mariusza Stępińskiego i Pawła Dawidowicza podejmie Fiorentinę Bartłomieja Drągowskiego. ,,Polski” pojedynek czeka nas też w Genoi, gdzie zagrają ze sobą Sampdoria Karola Linettego i Bartosza Bereszyńskiego oraz Udinese Łukasza Teodorczyka. Szansę występu z Lecce w barwach Cagliari będzie miał także Sebastian Walukiewicz. Ponadto tego dnia jeszcze rywalizacje AS Roma – BresciaSassuolo – Lazio. W poniedziałek 13. serię gier na Półwyspie Apenińskim zakończy mecz SPAL Arkadiusza Recy i Thiago Cionka z Genoą.

SOBOTA – 23 LISTOPADA 2019

14:55 Serie A TIM – 13. kolejka: ATALANTA BC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla

17:30 Serie A TIM: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 Serie A TIM – 13. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI na żywo

20:00 Serie A TIM: STUDIO na żywo
Ipla


20:40 
Serie A TIM – 13. kolejka: TORINO FC – INTER MEDIOLAN na żywo

22:40 Serie A TIM: STUDIO na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 24 LISTOPADA 2019

12:25 Serie A TIM – 13. kolejka: BOLOGNA FC – PARMA CALCIO 1913 na żywo
Ipla

14:30 Serie A TIM: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Serie A TIM – 13. kolejka: HELLAS WERONA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla

14:55 Serie A TIM – 13. kolejka: AS ROMA – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A TIM – 13. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – S.S. LAZIO na żywo
Ipla

17:00 Serie A TIM: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 Serie A TIM – 13. kolejka: UC SAMPDORIA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla

20:40 Serie A TIM – 13. kolejka: US LECCE – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 25 LISTOPADA 2019

20:40 Serie A TIM – 13. kolejka: SPAL 2013 – GENOA CFC na żywo
Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.