16.kolejka czeskiej 1.Ligi w Polsacie Sport News

W nadchodzący weekend rozegrana zostanie 16 kolejka czeskiej 1.Ligi.W polskiej telewizji fani futbolu będą mieli okazję obejrzeć jedno spotkanie. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport News. Już w sobotę o godzinie 17:00 3. w tabeli drużyna FK Jablonec podejmie na własnym stadionie  6.w tabeli […]

W nadchodzący weekend rozegrana zostanie 16 kolejka czeskiej 1.Ligi.W polskiej telewizji fani futbolu będą mieli okazję obejrzeć jedno spotkanie. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport News.

Już w sobotę o godzinie 17:00 3. w tabeli drużyna FK Jablonec podejmie na własnym stadionie  6.w tabeli  Spartę Praga. Drużyny te w tabeli dzielą tylko 3 punkty co oznacza że na boisku będziemy oglądać walkę do ostatnich minut. Drużyna gospodarzy będzie chciała wykorzystać przewagę własnego boiska i odskoczyć drużynie sobotnich rywali na 6 punktów, z kolei drużyna Sparty będzie chciała po tym meczu zrównać się punktami z bezpośrednim rywalem. Obie drużyny w ostatnich 3 meczach zdobyły po 7 punktów co oznacza że są w formie i widzowie mogą liczyć na spotkanie stojące na wysokim poziomie. W pierwszym pojedynku tych drużyn w 2 kolejce górą okazała się drużyna Sparty 2-0 bramki zdobywali wtedy: Hlozek i Kanga. Kto okaże się górą tym razem przekonamy się już w sobotę.

SOBOTA – 9 LISTOPADA 2019

16:50 1.Liga czeska: 16. kolejka: FK JABLONEC – SPARTA PRAGA 

 

About Robert Kotkowiak