18. kolejka Tipico Bundesligi tylko w Sportklubie!

W sobotę i niedzielę jak zwykle czeka nas dawka austriackiego futbolu w Sportklubie! Tym razem będziemy mogli zobaczyć cztery mecze, w tym najciekawiej zapowiadające się starcie Austria Wiedeń – Salzburg. Austria Wiedeń to drużyna grająca w kratę, ich forma to […]

W sobotę i niedzielę jak zwykle czeka nas dawka austriackiego futbolu w Sportklubie! Tym razem będziemy mogli zobaczyć cztery mecze, w tym najciekawiej zapowiadające się starcie Austria Wiedeń – Salzburg.

Austria Wiedeń to drużyna grająca w kratę, ich forma to ciągła huśtawka nastrojów, potrafią pewnie wygrać mecz, ale również zdarza im się w sposób kompromitujący stracić punkty. Dlatego ich niedzielna potyczka Salzburga nie opływa w wielkie nadzieje ze strony ich kibiców, gdyż Salzburg jest ostatnio kapitalnie dysponowany. Mają na koncie czterdzieści punktów, a poprzednie pięć rywalizacji to same zwycięstwa, w tym wysoka wygrana z drużyną wicelidera Sturm Graz (5-0). Kibice gospodarzy liczą jednak, że w niedziele ich ulubieńcy postawią twarde warunki i nie oddadzą punktów bez walki. Mamy wielkie nadzieje, na to, że będzie to widowisko, z cyklu niepowtarzalnych! Początek 16:25.

Życzymy miłego oglądania!

SOBOTA – 2 GRUDNIA 2017

15:55 Tipico Bundesliga – 18. kolejka: RZ PELLETS WAC – FK RAPID WIEDEŃ na żywo


20:15 Tipico Bundesliga – 18. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ premiera.200


22:15 Tipico Bundesliga – 18. kolejka: SV MATTERSBURG – LASK LINS premiera.200

NIEDZIELA – 3 GRUDNIA 2017

16:25 Tipico Bundesliga – 18. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

About Jakub Lipiec