19. kolejka MLS w Eurosporcie!

Czas na bardzo intensywny weekend z piłką nożną. Mundial powoli wkracza w decydującą fazę a za oceanem czas na kolejne spotkania tamtejszej ligi MLS. Weekend z MLS rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy to na boisko wybiegną […]

Czas na bardzo intensywny weekend z piłką nożną. Mundial powoli wkracza w decydującą fazę a za oceanem czas na kolejne spotkania tamtejszej ligi MLS.

Weekend z MLS rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy to na boisko wybiegną drużyny Los Angeles FC oraz Orlando City.  Póki co lepiej spisują się zawodnicy z „Miasta Aniołów”, którzy w swojej konferencji plasują się na wysokim trzecim miejscu. Goście z Orlando, zawodzą oczekiwania swoich fanów i w konferencji wschodniej zajmują 9. lokatę. Transmisję z tego spotkania zaplanowano na godzinę 22:45 w Eurosporcie 1.

Kolejnym spotkaniem transmitowanym przez francuską stację będą derby Nowego Jorku. New York FC podejmie na własnym stadionie New York Red Bulls. Starcie na Yankee Stadium rozpocznie się o 1:15 polskiego czasu, a transmisję z derbów przeprowadzi Eurosport.

SOBOTA – 7 LIPCA 2018

22:45 Major League Soccer – 19. kolejka: LOS ANGELES FC – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 8 LIPCA 2018

10:00 Major League Soccer – 19. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – COLUMBUS CREW SC premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 9 LIPCA 2018

01:15 Major League Soccer – 19. kolejka: NEW YORK CITY FC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Roland Śledziewski