2. kolejka DKB Handball w Sportklubie

W 2. kolejce do starcia mistrza – Flensburga z Rhein-Neckar Lowen. Oprócz tego pojedynku widzowie Sportklubu w niedzielę będą mogli zobaczyć pojedynek Balingen z Nordhorn-Lingen. Flensburg po wygraniu Superpucharu, w pierwszej kolejce pokonał Melsungen, który był rewelacją poprzedniego sezonu.  Połowę goli […]

W 2. kolejce do starcia mistrza – Flensburga z Rhein-Neckar Lowen. Oprócz tego pojedynku widzowie Sportklubu w niedzielę będą mogli zobaczyć pojedynek Balingen z Nordhorn-Lingen.

Flensburg po wygraniu Superpucharu, w pierwszej kolejce pokonał Melsungen, który był rewelacją poprzedniego sezonu.  Połowę goli w tym meczu zdobyła trójka Norwegów ( Abelvik Rod, Joendal oraz Johannessen). W sumie zapisali oni na swoim koncie 12 bramek. Warto dodać, że dwie bramki dla zwycięskiego zespołu zdobył Michał Jurecki. Rhein Neckar po pierwszej połowie niespodziewanie remisował 11:11 z Ludwigshafen. Jednak druga połowa została wygrana przez Lwy trzema bramkami. Duży udział w zwycięstwie miał powracający po przygodzie w PSG Gensheimer oraz Lagarde.

Drugi raz z rzędu będzie można zobaczyć w Sportklubie beniaminka z Nordhorn-Lingen. Ich rywalem będzie inny zespół, który w zeszłym roku awansował z 2. Bundesligi – Balingen. Gospodarze przegrali pięcioma bramkami z Bergischer. Goście natomiast po porażce ośmioma bramkami z Magdeburgiem zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

CZWARTEK – 29 SIERPNIA 2019

19:00 DKB Handball Bundesliga – 2. kolejka: SG FLENBSBURG-HANDEWITT – RHEIN-NECKAR LOWEN na żywo

NIEDZIELA – 1 WRZEŚNIA 2019

13:30 DKB Handball Bundesliga – 2. kolejka: HBW BALINGEN-WEILSTETTEN – HSG NORDHORN-LINGEN na żywo