6. kolejka Championship w Eleven Sports 3

Jedno spotkanie w piątek, a pozostałe w sobotę. Tak wygląda terminarz szóstej kolejki angielskiej Championship. Eleven Sports pokaże mecz Bristol City – Middlesbrough FC. Czwarty w tabeli zespół Bristol City na Ashton Gate spotka się z Middlesbrough. Drużyna Lee Johnsona […]

Jedno spotkanie w piątek, a pozostałe w sobotę. Tak wygląda terminarz szóstej kolejki angielskiej Championship. Eleven Sports pokaże mecz Bristol City – Middlesbrough FC.

Czwarty w tabeli zespół Bristol City na Ashton Gate spotka się z Middlesbrough. Drużyna Lee Johnsona zaczęła niemrawo, bo od jednego punktu w dwóch spotkaniach, ale w ostatnich trzech meczach Bristol wywalczył 9 oczek i przesunął się do czołówki Championship. Dodatkowo klub poinformował o pozyskaniu Ashley’a Williamsa. Doświadczony obrońca przyszedł z Evertonu na zasadzie wolnego transferu. Middlesbrough plasuje się aktualnie na 17. lokacie. Po pięciu kolejkach Boro mają 5 punktów. W ostatniej kolejce zawodnicy z Riverside Stadium zremisowali z Millwall 1:1. Czy podopieczni Jonathana Woodgate’a przerwą dobrą serię Bristol? Odpowiedź w sobotę o 13:30 na Eleven Sports 3.

Liderem Championship jest Leeds z 13 punktami na koncie, tyle samo ma drugie Swansea. W strefie spadkowej znajdują się Wigan, Huddersfield i Stoke.

SOBOTA – 31 SIERPNIA 2019

13:25 Championship – 6. kolejka: BRISTOL CITY – MIDDLESBROUGH FC na żywo

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.