2. kolejka Energa Basket Ligi na sportowych antenach Polsatu

Przed nami kolejne mecze Energa Basket Ligi. Pierwsza kolejka sezonu 2019/2020 dostarczyła sporo emocji i zapewniła nas, że obecne rozgrywki mogą być bardzo ciekawe. Na początek nowego sezonu nie obeszło się bez niespodzianek. Ta największa miała miejsce w Ostrowie Wielkopolskim. […]

Przed nami kolejne mecze Energa Basket Ligi. Pierwsza kolejka sezonu 2019/2020 dostarczyła sporo emocji i zapewniła nas, że obecne rozgrywki mogą być bardzo ciekawe.

Na początek nowego sezonu nie obeszło się bez niespodzianek. Ta największa miała miejsce w Ostrowie Wielkopolskim. W odbywającym się tam meczu BM Slam Stal nie poradziła sobie z  Enea Astorią Bydgoszcz. Gospodarze przegrali 88:94. Dużo emocji i dobrej koszykówki przyniosło spotkanie GTK Gliwice – MKS Dąbrowa Górnicza. Po wyrównanym starciu goście zwyciężyli 105:102.

Już w czwartek rozpoczniemy drugą kolejkę sezonu. W pierwszym meczu rundy BM Slam Stal Ostrów zmierzy się ze Stelmetem Zielona Góra. To spotkanie pokaże Polsat Sport News. Oprócz tego wydarzenia, na antenach Polsatu zobaczymy jeszcze starcie Arki Gdynia z Treflem Sopot, Astorii Bydgoszcz z Polskim Cukrem Toruń, a także mecz   Hydrotruck Radom – Start Lublin.

CZWARTEK – 3 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: ARGED BMSLAM OSTRÓW WLKP. – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA 
Polsat Sport HDPIĄTEK – 4 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: ARKA GDYNIA – TREFL SOPOT 


SOBOTA – 5 PAŹDZIERNIKA 2019

12:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – POLSKI CUKIER TORUŃ 
Polsat Sport HD


NIEDZIELA – 6 PAŹDZIERNIKA 2019

12:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – START LUBLIN 
Polsat Sport HD

About Michał Winiarczyk