2.kolejka UEFA Europa League

Przed nami 2 kolejka fazy grupowej Ligi Europy. Na ten tydzień telewizja Polsat zaplanowała 12 transmisji na antenach Polsatu Sport Premium.  W tym tygodniu w terminarzu nie ma wielkich hitów, które elektryzowały by kibiców z całego świata i każdy z […]

Przed nami 2 kolejka fazy grupowej Ligi Europy. Na ten tydzień telewizja Polsat zaplanowała 12 transmisji na antenach Polsatu Sport Premium. 

W tym tygodniu w terminarzu nie ma wielkich hitów, które elektryzowały by kibiców z całego świata i każdy z napięciem oczekiwałby pierwszego gwizdka arbitra. Są natomiast spotkania w których ciężko wskazać faworyta i takie w których będziemy mogli obserwować kiedyś wielkie drużyny. My – czyli Polacy, na pewno chętnie byśmy ujrzeli dobrze grających Polaków w europejskich drużynach na szczeblu Ligi Europy. Będzie o to niezwykle ciężko po pierwsze żadna transmisja z udziałem polskich  piłkarzy  nie będzie pokazywana w szerszym paśmie w Polsce. A po drugie, tych zawodników jest tylko trzech i to ci którzy są raczej postaciami drugoplanowymi w swoich zespołach. A szkoda…

A więc wracając do tych spotkań, które mogą być ciekawe i w których ciężko wskazać faworyta to na pewno pojedynek zdobywców krajowego pucharu we Francji i w Italii. A mianowicie mecz pomiędzy Lazio Rzym a Stade Rennes. Transmisja z tego spotkania w Polsacie Sport Premium 2. Mecz odbędzie się dnia 3 października w środę, początek spotkania o godzinie 21.00. Inne ciekawe starcie to na pewno pojedynek Az Alkmaar z Manchesterem United. Jednak Anglicy są ostatnio w tragicznej formie. Fatalna gra w lidze, zaledwie 10 lokata po siedmiu spotkaniach. Kompletny brak pomysłu na grę. Sprawia że posada trenera Manchesteru wisi na włosku. Pierwszy mecz w lidze europy, czerwone diabły wygrały z Astaną 1:0. Ale grała była tragiczna…Transmisja z meczu z Alkmaar w Polsacie Sport Premium 1. Początek spotkania o godzinie 18:55. I to chyba tyle jeśli chodzi o spotkania, które mogą przyciągnąć przed telewizory rzeszę sympatyków futbolu.

W tej całej mizerii dla polskich fanów jest jednak pozytywny akcent. Mecz z ewentualnym udziałem Polaków. A więc spotkanie Ferencvaros z Ludogortsem gdzie grają Polacy czyli: Jacek Góralski i Jakub Świerczok. Sędziował będzie Bartosz Frankowski. Mecz ten odbędzie się na stadionie Groupama Arena w Budapeszcie.

CZWARTEK – 3 PAŹDZIERNIK 2019

17:00 Liga Europy UEFA: STUDIO na żywo
Ipla


18:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa L: AZ ALKMAAR – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla18:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: FEYENOORD  – FC PORTOna żywo
Ipla18:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa I: AS SAINT ETIENNE – VFL WOLFSBURGna żywo
Ipla18:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa G: BSC YOUNG BOYS BERNO – RANGERS FC na żywo
Ipla18:45 Liga Europy UEFA – 2 kolejka, grupa H: CSKA MOSKWA – RCD. ESPANYOL na żywo
Ipla18:45 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa J: WOLFSBERGER AC – AS ROMA  na żywo
Ipla20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: ARSENAL FC  – STANDARD LIEGE na żywo
Ipla20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: SS LAZIO – STADE RENNES na żywo
Ipla20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa A: SEVILLA FC  – APOEL FC  na żywo
Ipla20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa D: SPORTING CP  – LASK LINZ na żywo
Ipla20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa E: CELTIC FC – CFR 1907 CLUJna żywo
Ipla20:50 Liga Europy UEFA – 2. kolejka, grupa F: VICTORIA SC – EINTRACHT  FRANKFURT   na żywo
Ipla22:50 Liga Europy UEFA: STUDIO na żywo
Ipla23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 
Ipla

 

About Kacper Teuerle