23. kolejka Ligi Angielskiej w Canal+!

Już w najbliższą sobotę i niedzielę Liga Angielska wraca do grania. W Canal+ będziemy mogli zobaczyć kilka bardzo ciekawych meczów m.in. Chelsea – Leicester czy Liverpool – Manchester City. W sobotę dwa spotkania, lecz to rywalizacja Chelsea – Liverpool zapowiada […]

Już w najbliższą sobotę i niedzielę Liga Angielska wraca do grania. W Canal+ będziemy mogli zobaczyć kilka bardzo ciekawych meczów m.in. Chelsea – Leicester czy Liverpool – Manchester City.

W sobotę dwa spotkania, lecz to rywalizacja Chelsea – Liverpool zapowiada się najlepiej. Ekipa The Blues to trzeci zespół w tabeli i to oni są faworytami sobotniego starcia. Lisy zaś to piłkarze zajmujący ósmą ligową lokatę. Ich forma pozostawia jednak bardzo wiele do życzenia. Ostatnie pięć meczów to tylko jedna wygrana, lecz całkiem niedawno zdarzyło im się zremisować z Manchesterem United. Można więc dostrzec, że znają oni sposób na grę z mocnymi rywalami. We wrześniowym starciu padł wynik 2-1 dla The Blues jak będzie teraz? Szykuje nam się zacne spotkanie! Start meczu 15:55.

W niedzielę także emocji nie powinno zabraknąć. Czekają nas bowiem dwa przyzwoicie zapowiadające się mecze. Wczesnym popołudniem będziemy mogli obejrzeć potyczkę Arsenal – Bournemouth. Jednak to nie na tę rywalizację kibice w Anglii i na całym świecie czekają najbardziej. Dlaczego? Bo o godzinie siedemnastej startuje wielki hit angielskiej ekstraklasy. Mianowicie starcie Liverpool – Manchester City. Piłkarze Jurgena Kloppa zajmują obecnie czwarte miejsce i trzeba przyznać, że ich ostatnie występy są na bardzo dobrym poziomie. W pięciu poprzednich rywalizacjach zaliczyli tylko jeden remis. W niedzielę będą chcieli przedłużyć tę znakomitą passę, lecz będzie to bardzo trudne zadanie. Obywatele to gracze, którzy są określani jako najlepszy zespół w tabeli, chociaż niedawno Bristol City pokazało, że można napsuć im sporo krwi. The Reds mogą upatrywać w tym nadziei, lecz muszą pogodzić się z tym, że nie będą na Anfield faworytami. Zapowiada się fantastyczne piłkarskie widowisko! Początek 16:55.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 13 STYCZNIA 2018

15:55 Premier League – 23. kolejka: CHELSEA FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD

18:25 Premier League – 23. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 14 STYCZNIA 2018

14:25 Premier League – 23. kolejka: BOURNEMOUTH AFC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD

16:55 Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
pasek2

About Jakub Lipiec