28. kolejka Serie A w Eleven Sports!

Przed nami dwudziesta ósma kolejka Serie A. Dla wszystkich fanów włoskiego futbolu to oznaka, że wielkimi krokami zbliżają się Derby Mediolanu, które już w niedzielę. Dla Krzysztofa Piątka będą to pierwsze Derby Mediolanu, a więc prawdziwy chrzest bojowy polskiego napastnika. […]

Przed nami dwudziesta ósma kolejka Serie A. Dla wszystkich fanów włoskiego futbolu to oznaka, że wielkimi krokami zbliżają się Derby Mediolanu, które już w niedzielę.

Dla Krzysztofa Piątka będą to pierwsze Derby Mediolanu, a więc prawdziwy chrzest bojowy polskiego napastnika. Nikt w Milanie nie ma jednak obaw, co do postawy Piątka w starciu z wielkim rywalem, bowiem jak dotychczas polski snajper w meczach z mocnymi rywalami prezentował się równie dobrze, co w starciach z ekipami z niższej półki. Niedzielne Derby będą miały w sobie dużo tajemniczości, gdyż sytuacja przed nimi jest zgoła odmienna niż moglibyśmy przypuszczać jeszcze kilka tygodni temu. To Milan jest na trzecim miejscu, lecz jego przewaga nad czwartym Interem wynosi zaledwie jeden punkt. Bazując jednak na formie jednych i drugich można wywnioskować, że wskazanie faworyta nie ma sensu, gdyż obie drużyny grają na podobny poziomie i nie jest to komplement. Inter w ostatnich pięciu meczach aż trzykrotnie tracił punkty, zaś Milan mimo wygranych pokazuje bardzo przeciętną dyspozycje. Czy na przekór wszystkiemu nadchodzące Derby przyniosą emocje i wysoki poziom? Miejmy nadzieję!

PIĄTEK – 15 MARCA 2019

20:25 Serie A – 28. kolejka: CAGLIARI CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla

SOBOTA – 16 MARCA 2019

14:55 Serie A – 28. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 28. kolejka: SPAL 2013 – AS ROMA na żywo
Ipla

20:25 Serie A – 28. kolejka: TORINO FC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 17 MARCA 2019

12:25 Serie A – 28. kolejka: GENOA CFC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla

14:55 Serie A – 28. kolejkaATALANTA BC – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 28. kolejka: SSC NAPOLI – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla

20:25 Serie A – 28. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLANna żywo
Ipla

About Jakub Lipiec