3. kolejka Pucharu Sześciu Narodów w nc+

Po tygodniowej przerwie, do rywalizacji wracają Rugbyści. Już w ten weekend czas na trzecią kolejkę Pucharu Sześciu Narodów. Transmisje ze wszystkich spotkań do zobaczenia w kanałach platformy nc+.  Hitem tej serii gier będzie starcie reprezentacji Anglii z Walią. Obie reprezentacje […]

Po tygodniowej przerwie, do rywalizacji wracają Rugbyści. Już w ten weekend czas na trzecią kolejkę Pucharu Sześciu Narodów. Transmisje ze wszystkich spotkań do zobaczenia w kanałach platformy nc+. 

Hitem tej serii gier będzie starcie reprezentacji Anglii z Walią. Obie reprezentacje są jako jedyne niepokonane w tych rozrywkach. I plasują się na dwóch pierwszych miejscach. Tylko dzięki punktom za przyłożenia Anglia plasuje się na pierwszym miejscu. Teraz jednak z tych dwóch ekip, jedna zazna smak porażki. Druga natomiast tylko umocni się na prowadzeniu i znacząco przybliży do końcowego triumfu. Anglicy mają za sobą dwa najważniejsze pojedynki w tym sezonie z Irlandczykami oraz Francuzami. Teraz wydaje się, że spotkanie z Walią będzie formalnością. Po raz ostatni Walia pokonała Anglię 4 lata temu. Natomiast ostatnie domowe zwycięstwo Walii z Anglikami było przeszło 6 lat temu. Ponadto w 3. kolejce zobaczymy starcie Francji ze Szkocją oraz Włochów z Irlandią.

SOBOTA – 23 LUTEGO 2019

15:10 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: FRANCJA – SZKOCJA na żywo


17:40 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WALIA – ANGLIA na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 24 LUTEGO 2019

15:55 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WŁOCHY – IRLANDIA na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam