33. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Po sobotnich emocjach związanych z Bundesligą czas na rywalizację na jej zapleczu. Tydzień temu poznaliśmy pierwszego beniaminka i zarazem mistrza 2. Bundesligi. To FC Köln, które wysoko wygrało z Greutherem Fürth. Eleven Sports pokaże jedno spotkanie. W poprzedniej serii rozgrywek […]

Po sobotnich emocjach związanych z Bundesligą czas na rywalizację na jej zapleczu. Tydzień temu poznaliśmy pierwszego beniaminka i zarazem mistrza 2. Bundesligi. To FC Köln, które wysoko wygrało z Greutherem Fürth. Eleven Sports pokaże jedno spotkanie.

W poprzedniej serii rozgrywek doszło do kuriozalnej sytuacji. Drużyny zajmujące miejsca od 2. do 8. przegrały swoje spotkania. Teraz nie będzie takiej akcji, bo w jednym ze spotkań wicelider Paderborn zagra z czwartym Hamburgerem SV. To spotkanie wyrasta na najbardziej interesujące z całej 33. kolejki. Drużyny dzieli zaledwie jeden punkt. Kto wygra mecz, będzie miał duże szansę na promocję do Bundesligi. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w niedzielę o 15:30.

NIEDZIELA – 12 MAJA 2019

15:25 2. Bundesliga – 33. kolejka: SC PADERBORN 07 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.