4. kolejka Bundesligi w Eleven Sports i Canal+

Przerwa na mecze reprezentacji się zakończyła, a to oznacza powrót klubowej piłki w europejskim wydaniu. Co wydarzy się w 4. kolejce niemieckiej Bundesligi? Transmisje w Canal+ i Eleven Sports. W Canal+ Premium zobaczymy spotkanie Hoffenheim z Borussią Dortmund. Ekipa gości […]

W Canal+ Premium zobaczymy spotkanie Hoffenheim z Borussią Dortmund. Ekipa gości kapitalnie spisuje się na swoim boisku, ale gorzej na razie jej idzie na wyjazdach, BVB przegrało 0:2 z Augsburgiem. Hoffenheim po dwóch zwycięstwach przegrało we Frankfurcie z Eintrachtem 1:2. Faworytem wydaje się wicemistrz Niemiec, ale niedawno na PreZero Arena przegrał Bayern i to aż 1:4. Ostatnia wygrana dortmundczyków na stadionie rywala miała miejsce…w 2012 roku.

Z pozoru łatwe zadanie czeka graczy Bayernu, którzy na wyjeździe zagrają z Arminią Bielefeld. Beniaminek dysponujący najmniejszym budżetem poczyna lepiej niż ktokolwiek przypuszczał. Po trzech kolejkach drużyna jest na 10. pozycji. Bawarczycy mimo przerwy na kadrę mają dużo pracy. Jeszcze w czwartek zwycięzca Champions League grał mecz w ramach DFB-Pokal. Bayern w okrojonym składzie pokonał V-ligowca 1. FC Düren 3:0.

W ostatnim meczu 4. kolejki Schalke podejmie Union Berlin. Drużyna z Gelsenkirchen przegrała wszystkie dotyczasowe starcia i okupuje ostatnie miejsce w Bundeslidze. Lepsze nastroje panują w stolicy. Union to aktualnie zespół środka tabeli. W trzech meczach zdobył cztery punkty. Ostanio Żelaźni wygrali z Mainz 4:0.