6. kolejka eWinner I Ligi Żużlowej w nSport+

Na najbliższy weekend zaplanowana jest 6. kolejka eWinner I Ligi Żużlowej. Transmisje z trzech spotkań na kanale nSport+. Na antenie nSport+ należącej do Platformy CANAL+ sobota, 8 sierpnia należeń będzie do eWinner I Ligi Żużlowej. Transmitowane będą 3 spotkania. Zabawa […]

Na najbliższy weekend zaplanowana jest 6. kolejka eWinner I Ligi Żużlowej. Transmisje z trzech spotkań na kanale nSport+.

Na antenie nSport+ należącej do Platformy CANAL+ sobota, 8 sierpnia należeń będzie do eWinner I Ligi Żużlowej. Transmitowane będą 3 spotkania. Zabawa zacznie się o godz. 14:00 meczem EWINNER APATOR Toruń – ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk. Główne pytanie przed tym starciem brzmi: czy gdańszczanie wreszcie będą tymi, z którymi punkty stracą liderzy ligi z Torunia? Gdy poznamy odpowiedź, to już o godz. 16:30 (studio od 16:10) kibice żużla w Polsce emocjonować się będą mogli batalią ARGED MALESA TŻ OSTROVIA Ostrów Wielkopolski – UNIA Tarnów. Ekipa 3-krotnego mistrza kraju z Wielkopolski, jako wicelider tabeli, liczyć będzie na wcześniejszą potyczkę torunian i poszuka zwycięstwa nr 4 w 6. kolejce rozgrywek nad swoim rywalem z tego samego województwa w rywalizacji derbowej. Żużlowy maraton tego dnia zakończy o godz. 19:15 (studio od 18:55) pojedynek ORZEŁ Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START Gniezno. Ponadto, w niedzielę odbędzie się jeszcze na zakończenie tej serii gier na zapleczu PGE Ekstraligi konfrontacja dwóch najsłabszych drużyn w stawce – LOKOMOTIVU Daugavpils ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz.

SOBOTA – 8 SIERPNIA 2020

14:00 eWinner I Liga Żużlowa – 6. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Edward Durda – Mateusz Dziopa

16:10 eWinner I Liga Żużlowa: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Sławomir Kryjom (z Ostrowa Wielkopolskiego)
Reporter: Piotr Bugajny


16:30 eWinner I Liga Żużlowa – 6. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Ostrowa Wielkopolskiego)

18:55 eWinner I Liga Żużlowa: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Piotr Świderski (z Łodzi)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 eWinner I Liga Żużlowa – 6. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Łodzi) 

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.