6. kolejka koszykarskiej Champions League w nSport+

We wtorek oraz środę poznamy komplet zespołów, które zagrają w 1/8 finału Champions League. Niżny był bardzo blisko pokonania zespołu Zaragozy i zapewnienia sobie awansu do kolejnego etapu tych rozgrywek. Rosjanie słabo zagrali w czwartej kwarcie jak i dogrywce i […]

We wtorek oraz środę poznamy komplet zespołów, które zagrają w 1/8 finału Champions League.

Niżny był bardzo blisko pokonania zespołu Zaragozy i zapewnienia sobie awansu do kolejnego etapu tych rozgrywek. Rosjanie słabo zagrali w czwartej kwarcie jak i dogrywce i ostatecznie przegrali. Szombathely chcąc awansować z grupy muszą wygrać to spotkanie minimum sześcioma oczkami.

Zaragoza zdecydowanie lepiej grała w pierwszej połowie rozgrywek grupowych, gdzie odniosła komplet trzech zwycięstw. Hiszpanie w 4. kolejce przegrali niespodziewanie z Falco, a przed tygodniem dopiero po dogrywce pokonali zespół z Nowogrodu. Start do tej pory ma na swoim koncie komplet pięciu porażek i nic nie wskazuje na to by się przełamali z liderem grupy D.

W grupie C wszystkie zespoły mają szansę by grać w dalszej fazie. Zarówno Cholet jak i Hapoel wygrały swoje dwa ostatnie spotkania w lidze mistrzów. Oba zespoły AEK Ateny oraz Tsmoki Mińsk. W pierwszym pojedynku miedzy tymi zespołami triumfował Holon, który pokonał Basket dziesięcioma punktami.

WTOREK – 19 STYCZNIA 2021

17:55 Champions League – 5. kolejka , grupa D: BC NIŻNY NOWOGRÓD – FALCO-VULCANO ENERGIA KC SZOMBATHELY na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

20:25 Champions League – 5. kolejka , grupa D: CASADEMONT ZARAGOZA – PSZCZÓŁKA START LUBLIN na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

ŚRODA – 20 STYCZNIA 2021

18:25 Champions League – 5. kolejka , grupa C: CHOLET BASKET – HAPOEL UNETCRDIT HOLON na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

About Mateusz Bartkowiak