6. kolejka PGNiG Superligi w TVP Sport

Żadna drużyna PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych nie zagrała w tym sezonie jeszcze pięciu meczów, a my już rozgrywamy szóstą kolejkę. W sobotę TVP Sport pokaże mecz Stali Mielec z MKS-em Kalisz. Co rusz z powodu koronawirusa przekładane są mecze w […]

Żadna drużyna PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych nie zagrała w tym sezonie jeszcze pięciu meczów, a my już rozgrywamy szóstą kolejkę. W sobotę TVP Sport pokaże mecz Stali Mielec z MKS-em Kalisz.

Co rusz z powodu koronawirusa przekładane są mecze w Superlidze. Odwołano turniej finałowy Pucharu Polski i całą czwartą kolejkę. Teraz miała odbyć się szósta seria gier, ale jak wiemy, część meczów również została przełożona na inny termin. Mamy nadzieję, że SPR Stal Mielec bez przeszkód rozegra swój mecz z Energą MKS Kalisz. Stal wygrała w tej kampanii tylko jeden mecz i to dopiero po karnych, natomiast Kalisz wygrał dwa spotkania, w tym jedno po rzutach z siódmego metra. Rozegrał on jeden mecz mniej od drużyny z Mielca i zajmuje ósme miejsce w tabeli. Stal jest trzecia od końca. Obie drużyny potrzebują punktów – Stal, żeby się oddalić od dołu tabeli, zaś Energa po to, żeby gonić czołówkę. Zapowiada się emocjonujące starcie szczypiornistów w Mielcu.

SOBOTA – 17 PAŹDZIERNIKA 2020

14:25 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Tomasz Jasina – Mariusz Jurasik (z Mielca)
Reporter: Maciej Wojs

14:40 PGNiG Superliga – 6. kolejka: SPR STAL MIELEC – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Michał Zawacki – Iwona Niedźwiedź (z Mielca)

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.