6. kolejka Premier League w Canal+!

Już w najbliższy weekend czeka nas szósta seria gier w lidze angielskiej. Czeka nas kilka interesujących meczów w tym gry m.in. Tottenhamu, świetnego w tym sezonie Watfordu czy Chelsea. Emocji z pewnością nie zabraknie! W sobotę ciekawym meczem do wnikliwej obserwacji […]

Już w najbliższy weekend czeka nas szósta seria gier w lidze angielskiej. Czeka nas kilka interesujących meczów w tym gry m.in. Tottenhamu, świetnego w tym sezonie Watfordu czy Chelsea. Emocji z pewnością nie zabraknie!

W sobotę ciekawym meczem do wnikliwej obserwacji będzie rywalizacja Brighton – Tottenham. Mewy w obecnej kampanii, jak dotąd, zebrały pięć punktów, ale potrafiły postawić, jak na swoje możliwości, dosyć trudne warunki ekipie Liverpoolu, a nawet wygrać z Manchesterem United. Teraz z całą pewnością będą szukali szansy na ugranie choćby punktu z drużyną Tottenhamu, która słabo rozpoczęła zmagania w Lidze Mistrzów pechowo przegrywając z Interem. W potyczce z Brighton będą szukali odkupienia win. Czy im się to uda?

W niedziele dwukrotnie będziemy przyglądać się drużynom z Londynu. Najpierw Chelsea na terenie rywala podejmie West Ham, który dopiero w poprzedniej kolejce poznał smak ligowego zwycięstwa. The Blues natomiast postarają się o przedłużenie passy wygranych w ligowym sezonie. Następnie przeniesiemy się na Emirates Stadium, gdzie Arsenal zmierzy się z Evertonem. Dla piłkarzy z miasta Beatlesów będzie to szansa na doskoczenie do Kanonierów w lidze, bowiem mają tylko trzy punkty mniej niż gracze z Londynu.

Przed nami świetnie zapowiadający się weekend. Życzymy miłego oglądania!

SOBOTA – 22 WRZEŚNIA 2018

13:25 Premier League – 6. olejka: FULHAM FC – WATFORD FC na żywo


15:55 Premier League – 6. kolejka: ??? – ??? na żywo


18:25 Premier League – 6. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
 

NIEDZIELA – 23 WRZEŚNIA 2018

14:25 Premier League – 6. kolejka: WEST HAM UNITED FC – CHELSEA FC na żywo


16:55 Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC na żywo

About Jakub Lipiec