7. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport

Już w najbliższy piątek dwie transmisje z meczów Ligi Siatkówki Kobiet. Transmisje w Polsacie Sport. W piątek 29 listopada dojdzie do pojedynku BKS Stal Bielsko Biała z Developresem SkyRes Rzeszów. Jest to rywalizacja drugiej i piątej ekipy w tabeli LSK. […]

Już w najbliższy piątek dwie transmisje z meczów Ligi Siatkówki Kobiet. Transmisje w Polsacie Sport.

W piątek 29 listopada dojdzie do pojedynku BKS Stal Bielsko Biała z Developresem SkyRes Rzeszów. Jest to rywalizacja drugiej i piątej ekipy w tabeli LSK. W poprzedniej kolejce Rzeszowianki po 8 zwycięstwach z rzędu, musiały uznać wyższość rywalek z Polic, przegrały u siebie 3:0. Zespół z Bielska Białej w tym sezonie doznał 2 porażek. Jednak ostatnie tygodnie to same zwycięstwa Bielszczanek, od 4 kolejek są niepokonane. Jak będzie teraz? Kto wygra, te niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie? Transmisja z tego pojedynku w Polsacie Sport. Początek meczu o godzinie 17:30.

Drugie, a zarazem ostatnie spotkanie LSK transmitowane w tej kolejce w Polsacie Sport. To rywalizacja Enea PTPS Piła z DPD Legionovią Legionowo. Jest to pojedynek drużyn, które marzą o awansie do pierwszej ósemki po fazie zasadniczej. Na ten moment Legionowia jest siódma, a Piła 8. Różnica punktowa w tabeli pomiędzy tymi drużynami to zaledwie punkt. Wyróżniającą się zawodniczką w zespole gospodyń jest Magdalena Saad. Libero z zespołu Pilskiego  ma najlepszą skuteczność przyjęć w lidze, jej wskaźnik skutecznych odbiorów to aż 63,19%. Jest to naprawdę kapitalny wynik. W tym spotkaniu może być jej jednak ciężko, ponieważ będzie musiała przyjmować piłki od najlepiej zagrywającej zawodniczki w lidze. A jest nią Juliette Fidon- Lebleu, siatkarka, ta zanotowała, aż 13 asów serwisowych. Transmisja z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku w Polsacie Sport, a początek walki o punkty o 20:30. Serdecznie zapraszamy do oglądanie transmisji z meczów  Ligi Siatkówki Kobiet !!

PIĄTEK – 29 LISTOPADA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 7. kolejka: BKS STAL BIELSKO – BIAŁA   – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW  na żywo 

Polsat Sport HDIpla

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 7. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo

Polsat Sport HDIpla

About Kacper Teuerle