7. kolejka Premier League w Canal+ Sport

Przed nami mecze 7. kolejki Premier League. Hitem zbliżającej się serii gier powinno być spotkanie Manchesteru United z Arsenalem. W związku z przerwą w polskiej PKO Ekstraklasie, transmisje w większości zostały przesunięte z Canal+ Sport 2 na Canal+ Sport. Sheffield […]

Sheffield United pierwsze punkty zdobył dopiero przed tygodniem. O kolejne w ten weekend będzie trudno, bo na Bramall Lane przyjedzie Manchester City. Obywatele wygrali 1:0 z Arsenalem i zremisowali 1:1 z West Hamem. Gospodarze spróbują zaskoczyć bardziej renomowanego rywala, a goście muszą wygrać, żeby dogonić czołówkę.

Liverpool w ciągu kilku dni trzeci raz zagra na Anfield. Tym razem przeciwnikiem The Reds będzie drużyna Łukasza Fabiańskiego – West Ham. Mistrz Anglii ograł 2:1 Sheffield, a w LM 2:0 pokonał Midtjylland. Dla Młotów szykuje się kolejny trudny mecz, ale West Ham radzi sobie bardzo dobrze. Wygrane z Wolves i Leicester oraz remisy z Tottenhamem i Manchesterem City pozwalają myśleć, że londyńczyków stać na coś więcej niż walka o utrzymanie.

Mecze Manchesteru United z Arsenalem kilkanaście lat temu uznawane były za klasyki. Obecnie obie drużyny prezentują się w lidze poniżej oczekiwań. Żadnej z tych ekip nie ma w górnej połowie tabeli. Kanonierzy oblali sprawdziany z Manchesterem City i Leicester kończąc spotkania na tarczy. Faworytem są Czerwone Diabły, które muszą przełożyć formę z europejskich pucharów na krajowe zmagania.

Leeds United bardzo szybko zadomowił się w Premier League. W ostatniej serii gier zespół Marcelo Bielsy bez problemu ograł 3:0 Aston Villę, przyczyniając się do pierwszej porażki The Villans. Leicester także wygrał, na Emirates Stadium wygrał 1:0 z Arsenalem. To będzie pojedynek dwóch napastników, którzy są bardzo skuteczni. Patrick Bamford z Leeds i Jamie Vardy z Leicester mają po 6 bramek.

PIĄTEK – 30 PAŹDZIERNIKA 2020

20:55 Premier League – 7. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – CRYSTAL PALACE na żywo