8. kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Velux EHF w Canal+ Sport 2 i nSport+

Kolejne emocje z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych. Najlepsze europejskie drużyny świata zmierzą się ze sobą już w 8.kolejce tych rozgrywek. Jak zwykle polscy kibice najbardziej czekają na mecze polskich drużyn. Już w środę 13 listopada rozpocznie się wielkie granie na […]

Kolejne emocje z Ligą Mistrzów piłkarzy ręcznych. Najlepsze europejskie drużyny świata zmierzą się ze sobą już w 8.kolejce tych rozgrywek. Jak zwykle polscy kibice najbardziej czekają na mecze polskich drużyn.

Już w środę 13 listopada rozpocznie się wielkie granie na antenach Canal+ Sport. W grupie B lider tabeli THW Kiel zmierzy się na wyjeździe z portugalskim FC Porto. Na papierze faworytem spotkania jest niemiecka drużyna, choć w pierwszym meczu tych drużyn niespodziewanie jednym punktem wygrali Mistrzowie Portugalii. W innym meczu tej grupy PGE Vive Kielce podejmie u siebie macedoński HC Vardar .  W pierwszym, szalonym meczu  padł remis 28-28. Teraz polska drużyna potrzebuje trzech punktów aby wspiąć się górę tabeli grupy. Batalie tych drużyn zawsze dostarczają niezwykłych emocji.

W grupie A PSG sprawdzi u siebie niemiecki SC Flensburg. Mistrzowie Francji wygrali cztery ostatnie spotkania z Flensburgiem i teraz również są zdecydowanym faworytem tego starcia. Czy potwierdzą wysoką formę?

Inna polska drużyna, Wisła Płock walczy o wyjscie z grupy D. Teraz potrzebują trzech punktów w pojedynku ze szwajcarskim Kadetten Schaffhausen, aby przybliżyć się do tego celu. Płocczanie u siebie wygrali 27-23, taki wynik w Szwajcarii będzie traktowany jako bardzo dobry.

ŚRODA – 13 LISTOPADA 2019

19:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 8. kolejka, grupa B: PORTO SOFARMA – THW KIEL na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński

SOBOTA – 16 LISTOPADA 2019

17:30 Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

18:00 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – HC VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 17 LISTOPADA 2019

16:55 Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HB – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
CANAL+ Sport HD

18:55 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa D: KADETTEN SCHAFFHAUSEN – ORLEN WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.