9 i 10. kolejka Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

W tym tygodniu uczestników Euroligi czekają po dwa spotkania. Barcelona w dotychczasowych meczach doznała dwóch porażek, ale w trzech ostatnich pojedynkach. O porażce z Milano zadecydowała fatalnie rozegrana czwarta kwarta, w której Hiszpanie zdobyli tylko 12 punktów. Fenerbahce w tym […]

W tym tygodniu uczestników Euroligi czekają po dwa spotkania.

Barcelona w dotychczasowych meczach doznała dwóch porażek, ale w trzech ostatnich pojedynkach. O porażce z Milano zadecydowała fatalnie rozegrana czwarta kwarta, w której Hiszpanie zdobyli tylko 12 punktów. Fenerbahce w tym sezonie prezentuje się fatalnie. Turcy mają na swoim koncie aż sześć porażek i dwa zwycięstwa co daje im dopiero pietnaste miejsce.

Zenit po przegranych dwóch rosyjskich spotkań z CSKA oraz Chimkami był blisko pokonania Efesu na wyjeździe. Rosjanie w czwartej kwarcie zdobyli 38 punktów co wystarczyło jedynie na zmniejszenie porażki do dwóch punktów. Baskonia ma na swoim koncie pokonanie Bayernu oraz Olympiakosu.

ŚRODA – 20 LISTOPADA 2019

21:00 Turkish Airlines Euroliga – 9. kolejka: FC BARCELONA – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ na żywo

PIĄTEK – 22 LISTOPADA 2019

20:45 Turkish Airlines Euroliga – 10. kolejka: KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo