9. kolejka Energa Basket Ligi na sportowych antenach Polsatu

Niestety, koronawirus nie daje za wygraną i kolejne drużyny informują na swoich mediach społecznościowych o nowych zakażeniach w swoich ekipach. Jednak nie wszystkie spotkania zostały przełożone, na sportowych antenach telewizji Polsat, Energa Basket Liga zagości w ekranach kibiców.  W piątek do […]

Niestety, koronawirus nie daje za wygraną i kolejne drużyny informują na swoich mediach społecznościowych o nowych zakażeniach w swoich ekipach. Jednak nie wszystkie spotkania zostały przełożone, na sportowych antenach telewizji Polsat, Energa Basket Liga zagości w ekranach kibiców. 

W piątek do gry wkroczy Legia Warszawa. Drużyna ze stolicy jest niewątpliwie jedną z największych niespodzianek bieżącego sezonu. W pierwszych ośmiu kolejkach legioniści tylko dwa razy schodzili z parkietu jako przegrani. Piątkowi rywale stołecznej ekipy, Polpharma Starogard Gdański zdołała wygrać zaledwie razNa sobotę zaplanowano jedno spotkanie. Trefl Sopot zagra z drużyną z dolnej części tabeli – Astoria Bydgoszcz nie imponuje formą na początku sezonu. Na zakończenie weekendu z koszykówką, Polski Cukier Toruń podejmie u siebie Anwil Włocławek. Cztery ostatnie spotkania tych zespołów, kończyły się wiktorią Anwilu.

PIĄTEK – 16 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI  LEGIA WARSZAWA
Ipla

SOBOTA – 17 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: ASTORIA BYDGOSZCZ – TREFL SOPOT 

NIEDZIELA – 18 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.