Andrzej Borowczyk powraca do komentowania Formuły 1

Jego głos znają chyba wszyscy fani sportów motorowych. Legendarny komentator Formuły 1 powraca do komentowania królowej sportów motorowych. Andrzej Borowczyk rozpoczyna przygodę ze stacją Eleven Sports. Jak poinformował na Twitterze Patryk Mirosławski, stacja Eleven Sports nawiązała współpracę z Andrzejem Borowczykiem. […]

Jego głos znają chyba wszyscy fani sportów motorowych. Legendarny komentator Formuły 1 powraca do komentowania królowej sportów motorowych. Andrzej Borowczyk rozpoczyna przygodę ze stacją Eleven Sports.

Jak poinformował na Twitterze Patryk Mirosławski, stacja Eleven Sports nawiązała współpracę z Andrzejem Borowczykiem. Najbardziej znany głos Formuły 1 w Polsce usłyszymy już przy okazji Grand Prix Hiszpanii, które odbędzie się w najbliższy weekend. Oznacza to, że o występach Roberta Kubicy znów opowiadać będzie słynny duet, Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk. Chyba każdy pamięta barwne relację tej dwójki, które towarzyszyły nam w czasach transmitowania F1 przez telewizję Polsat. Słynne pytanie „jak myślisz, Mikołaj?”, to jeden z tych cytatów, które przeszły do historii sportu w Polsce.

Wraz z pojawieniem się Andrzeja Borowczyka w Eleven Sports, ze stacji odchodzi Michał Gąsiorowski, który od początku istnienia kanału komentował wyścigi i prowadził studia. Dziennikarz zamieścił wpis na Twitterze, w którym poinformował, że w tym sezonie nie zobaczymy, ani nie usłyszymy go już na antenie Eleven Sports.

About Michał Winiarczyk