Rywalizacja pucharowa w biathlonie powoli zbliża się do końca. Transmisję z przedostatniego etapu cyklu przeprowadzą Eurosport i Polsat Sport Extra.
Zmagania w fińskim Kontiolahti trwać będą jedynie cztery dni. W czwartek i piątek rozegrane zostaną sprinty, w sobotę biegi na dochodzenie, a w niedzielę ostatnie w tym sezonie sztafety mieszane – zarówno pojedyncza, jak i klasyczna.
W Kontiolahti, pomimo epidemii koronawirusa, zobaczymy większość zawodników i zawodniczek ze światowej czołówki. Zabraknie przede wszystkim Marte Olsbu Roeiseland – największa gwiazda tegorocznych mistrzostw świata w Anterselvie dopiero wróciła do treningów po chorobie, która wykluczyła ją z rywalizacji w Novym Meście i przygotowuje się na finałowe zawody w swojej ojczyźnie.
![]()
CZWARTEK – 12 MARCA 2020
15:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 





PIĄTEK – 13 MARCA 2020
15:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI KOBIET 





SOBOTA – 14 MARCA 2020
13:45 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
*(o 15:00
w Eurosport 1 HD)





15:30 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: STUDIO 




15:45 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN 





NIEDZIELA – 15 MARCA 2020
13:15 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA 
*(o 13:30 również w Eurosport 1 HD)





15:15 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: SZTAFETA MIESZANA 



![]()