Charytatywny mecz Gortat Team kontra Reprezentacja Wojska Polskiego w Polsat Sport HD

W najbliższą sobotę zostanie rozegrana ósma edycja charytatywnego meczu Gortat Team i Reprezentacja Wojska Polskiego, z którego dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Marcina Gortata MG13 „Mierz Wysoko”. To spotkanie odbywa się nieprzerwanie już od ośmiu lat i jest […]

W najbliższą sobotę zostanie rozegrana ósma edycja charytatywnego meczu Gortat Team i Reprezentacja Wojska Polskiego, z którego dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Marcina Gortata MG13 „Mierz Wysoko”.

To spotkanie odbywa się nieprzerwanie już od ośmiu lat i jest to jedyna okazja, by zobaczyć na żywo Marcina Gortata na polskich parkietach. Spotkanie zostanie rozegrane w Łódzkiej Atlas Arenie. Bilans w dotychczasowych bataliach pomiędzy tymi zespołami wynosi 4:3 na korzyść ekipy Marcina Gortata. Reprezentacja Wojska Polskiego liczy na rewanż i wyrównanie stanu rywalizacji.

W poprzednich latach w ekipie Marcina Gortata zagrali między innymi Krzysztof „Jankes” Jankowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Jerzy Dudek, Sebastian Karpiel-Bułecka, Maciej Musiał, Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka, Damian Janikowski, Agnieszka i Ula Radwańskie, Karol Bielecki, Dawid Podsiadło, Konrad Bukowiecki, Paweł Fajdek, Anna Lewandowska, Kabaret „Ani Mru Mru”, Kabaret „Neonówka”, Piotr „Izak” Skowyrski, Tatiana Okupnik, Borys Szyc, Piotr Stramowski, Julia Wieniawa, Joanna Liszowska i wielu innych.

SOBOTA – 13 LIPCA 2019

18:00 Mecz Towarzyski, Łódź: GORTAT TEAM – REPREZENTACJA WOJSKA POLSKIEGO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl