Ćwierćfinały NBA w Canal+Sport!

Pozostały jeszcze dwa wolne miejsca w ćwierćfinałach fazy play-off NBA. Powalczą o nie Houston Rockets z Oklahoma City Thunder oraz Denver Nuggets i Utah Jazz. Równocześnie odbędą się pierwsze mecze 1/4 finału. Millwaukee Bucks gra z Miami Heat, a Boston […]

Pozostały jeszcze dwa wolne miejsca w ćwierćfinałach fazy play-off NBA. Powalczą o nie Houston Rockets z Oklahoma City Thunder oraz Denver Nuggets i Utah Jazz. Równocześnie odbędą się pierwsze mecze 1/4 finału. Millwaukee Bucks gra z Miami Heat, a Boston Celtics trafiło na Toronto Raptors. Transmisje najciekawszych spotkań w Canal+Sport.

Oklahoma City ThunderHouston Rockets. Po wtorkowej porażce drużyny z Houston 100-104 pkt., te zespoły zmierzą się ze sobą po raz ostatni w czwartek, bowiem jak na razie jest 3-3 w meczach bezpośrednich. Są to dwie dobre drużyny z zachodu. Zapowiada się emocjonujący pojedynek i zacięta walka o awans, a na zwycięzcę tej pary w kolejnej rundzie czeka już klub Los Angeles Lakers.

W nocy z wtorku na środę o ćwierćfinał powalczą Denver Nuggets i Utah Jazz, a zatem trzecia i piąta drużyna Konferencji Zachodniej. Chociaż faworytem tego starcia wydawało się być Denver Nuggets, to po sześciu potyczkach nic nie jest przesądzone i wszystko rozstrzygnie się w środku tego tygodnia.

W weekend czekają nas świetne mecze ćwierćfinałowe. W nocy z piątku na sobotę, a także w niedzielny wieczór zobaczymy mecze Miami HeatMillwaukee Bucks. Jak na razie, jest 2-0 dla Miami, a zatem już po tych dwóch meczach możemy poznać zwycięzcę tego pojedynku. Pomiędzy tymi meczami odbędzie się spotkanie Boston CelticsToronto Raptors, a zatem mecz na szczycie Wschodu. Boston prowadzi 2-1. 

Przed nami niesamowite basketowe emocje na parkietach NBA. Poniżej plan transmisji.

WTOREK – 1 WRZEŚNIA 2020

03:00 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD

ŚRODA – 2 WRZEŚNIA 2020

02:30 NBA: DENVER NUGGETS – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport HD

CZWARTEK – 3 WRZEŚNIA 2020

03:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo

PIĄTEK – 4 WRZEŚNIA 2020

03:00 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – DENVER NUGGETS na żywo

SOBOTA – 5 WRZEŚNIA 2020

00:30 NBA: MIAMI HEAT – MILLWAUKEE BUCKS na żywo

NIEDZIELA – 6 WRZEŚNIA 2020

00:30 NBA: BOSTON CELTICS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD

21:30 NBA: MIAMI HEAT – MILLWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.