Derby północy w 17. kolejce PGNiG Superligi

W tym tygodniu czekają nas kolejne mecze PGNiG Superligi. Tradycyjnie piątkowe i niedzielne spotkanie pokaże nSport+ HD.  W ten weekend najciekawiej będzie na dole tabeli. Zarówno w piątek i niedzielę czekają nas boje drużyn z dołu tabeli, cały czas walczące […]

W tym tygodniu czekają nas kolejne mecze PGNiG Superligi. Tradycyjnie piątkowe i niedzielne spotkanie pokaże nSport+ HD. 

W ten weekend najciekawiej będzie na dole tabeli. Zarówno w piątek i niedzielę czekają nas boje drużyn z dołu tabeli, cały czas walczące o utrzymanie. Najciekawiej zapowiada się jednak starcie Arki Gdyni z Sandra SPA Pogoń Szczecin. Czekają nas więc derby północnej Polski. Obie ekipy zajmują miejsca w dolnej części tabeli. Arka Gdynia plasuje się na ostatniej lokacie a drużyna ze Szczecina jest o dwa oczka wyżej. To nie oznacza jednak, że czeka nas nudne spotkanie. Obie ekipy muszą na tą chwilę łapać każdy możliwy punkt do zdobycia. W poprzedniej kolejce oba zespoły poniosły porażkę. Arka uległa wysoko PGE Vive Kielce a Pogoń natomiast przegrała we własnej hali z Górnikiem Zabrze. W piątek natomiast czeka nas spotkanie kolejnych zespołów z dołu tabeli. SPR Stal Mielec podejmie u siebie Energę MKS Kalisz.

PIĄTEK – 8 LUTEGO 2018

18:15 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: SPR STAL MIELEC – ENERGA MKS KALISZ na żywo

NIEDZIELA – 9 LUTEGO

12:45 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: ARKA GDYNIA – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam