Dokończenie 1/8 finału Pucharu Włoch w TVP Sport

Zostały tylko dwa miejsca dające przepustkę do ćwierćfinału Coppa Italia. TVP Sport pokaże decydujące starcia w 1/8 finału Pucharu Włoch.  Już we wtorek, 19 stycznia AS Roma podejmie u siebie na Stadio Olimpico Spezię Calcio. W poprzedniej rundzie Rzymianie mieli […]

Zostały tylko dwa miejsca dające przepustkę do ćwierćfinału Coppa Italia. TVP Sport pokaże decydujące starcia w 1/8 finału Pucharu Włoch. 

Już we wtorek, 19 stycznia AS Roma podejmie u siebie na Stadio Olimpico Spezię Calcio. W poprzedniej rundzie Rzymianie mieli wolny los, z kolei Spezia uporała się 4-2 z Bologną. Zwycięzca tego pojedynku, w walce o półfinał zmierzy się z SSC Napoli, w którym występuje Piotr Zieliński.

Atalanta Bergamo w 1/8 finału rozprawiła się z drużyną Sebastiana Walkukiewicza, Cagliari. Nerazzurri teraz czekają na swojego rywala w ćwierćfinale Coppa Italia. O awans powalczy Lazio, który na Stadio Olimpico zagra z Parmą. Gospodarze, podobnie jak Roma skorzystali z wolnego losu. Parma wygrała, po ciężkim meczu z drużyną występującą w Serie B, Cosenzą Calcio.

WTOREK – 19 STYCZNIA 2020

20:45 Puchar Włoch – 5. runda: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
Studio: Piotr Sobczyński

21:10 Puchar Włoch – 5. runda: AS ROMA – ASD SPEZIA CALCIO 2008 na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch

CZWARTEK – 21 STYCZNIA 2020

21:10 Puchar Włoch – 5. runda: SS LAZIO – FC PARMA na żywo
TVP Sport HD

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.