Druga kolejka Ligi Mistrzów szczypiornistów w Eurosporcie

W środę i czwartek rozegrana zostanie druga kolejka Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Mecze będzie można obejrzeć w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze. Polskich kibiców najbardziej interesować będzie środowe spotkanie, w którym Łomża VIVE Kielce podejmie MOL-Pick Szeged. Dla węgierskiej […]

W środę i czwartek rozegrana zostanie druga kolejka Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Mecze będzie można obejrzeć w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

Polskich kibiców najbardziej interesować będzie środowe spotkanie, w którym Łomża VIVE Kielce podejmie MOL-Pick Szeged. Dla węgierskiej drużyny będzie to inauguracja tegorocznych rozgrywek – ich mecz pierwszej kolejki z PSG został przeniesiony po pozytywnym teście na koronawirusa u jednego z graczy z Szeged. VIVE natomiast będzie walczyć o pierwsze punkty, gdyż w pierwszym meczu przegrało jedną bramką z SG Flensburg-Handewitt. To właśnie Niemcy będą pierwszym rywalem wspomnianego Paris Saint-Germain. W środę rozegrane zostanie także spotkanie pomiędzy FC Porto Sofarma a Mieszkowem Brześć. Odwołany został natomiast ostatni mecz grupy A, w którym do Skopje na mecz z Vardarem miało przyjechać Elverum Håndball – Norwegów powstrzymały jednak obiekcje ich rządu dotyczące wyjazdu, a w zasadzie powrotu z Macedonii Północnej wobec sytuacji pandemicznej.

Komplet spotkań zaplanowany jest natomiast w grupie B. W środę Aalborg Håndbold gościć będzie w hali Gigantium Motor Zaporoże. Pozostałe mecze tej grupy odbędą się w czwartek. Lider tabeli po pierwszej kolejce, THW Kiel, zagra u siebie z ekipą HBC Nantes, natomiast pogromca Francuzów z poprzedniej kolejki, Telekom Veszprém, podejmie tych, których zespół z Kilonii pokonał dziesięcioma bramkami tydzień temu – PPD Zagrzeb. Drugą kolejkę w tej grupie zamknie mecz Barcelony z Celje Pivovarna Laško.

ŚRODA – 23 WRZEŚNIA 2020

18:25 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa A: STUDIO na żywo
*(również o 20:30)
Eurosport Player

18:40 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa A: ŁOMŻA VIVE KIELCE – MOL-PICK SZEGED na żywo
Eurosport Player

18:40 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa B: AALBORG HÅNDBOLD – HC MOTOR ZAPOROŻE na żywo
Eurosport Player

20:40 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Eurosport Player

20:40 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa A: FC PORTO SOFARMA – MIESZKÓW BRZEŚĆ na żywo
Eurosport Player

CZWARTEK – 24 WRZEŚNIA 2020

18:35 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa B: THW KIEL – HBC NANTES na żywo
Eurosport Player

18:35 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM HC – HC PPD ZAGRZEB na żywo
Eurosport Player

20:35 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO na żywo
Eurosport Player

About Wojciech Nowakowski