Druga runda eliminacji Ligi Mistrzów z udziałem Legii w TVP

Do gry w eliminacjach najlepszych rozgrywek klubowych na świecie wkraczają coraz to lepsze drużyny. W drugiej rundzie eliminacji zobaczymy między innymi: FC Basel, Ajax Amsterdam czy Celtic Glasgow, a więc drużyny o uznanej marce w europejskim futbolu. W grze o […]

Do gry w eliminacjach najlepszych rozgrywek klubowych na świecie wkraczają coraz to lepsze drużyny. W drugiej rundzie eliminacji zobaczymy między innymi: FC Basel, Ajax Amsterdam czy Celtic Glasgow, a więc drużyny o uznanej marce w europejskim futbolu. W grze o „piłkarski raj” wciąż pozostaje również jedyna polska drużyna – Legia Warszawa.


Dla kibiców z nad Wisły najciekawiej zapowiada się starcie stołecznej Legii przeciwko słowackiemu Spartakowi Trnava. Legioniści na papierze wydają się być faworytem dwumeczu jednak mecze przeciwko Zagłębiu i Arce uwydatniły duże braki w ekipie prowadzonej przez Deana Klafuricia. W pierwszej rundzie Legia odprawiła z kwitkiem irlandzkie Cork City jednak i tam styl pozostawiał wiele do życzenia.

Rywale Wojskowych  dość niespodziewanie wygrali poprzednie rozgrywki słowackiej ekstraklasy zostawiając w tyle  m.in. Slovan Bratysława. W pierwszej rundzie eliminacji ekipa z Trnavy  ograła  mistrza Bośni i Hercegowiny – Zrinjski Mostar. Jednak podobnie jak Legia Słowacy nie zachwycili swoją grą.

Obie drużyny poznały już swojego potencjalnego rywala w kolejnej rundzie eliminacji.  Zwycięzca tego dwumeczu w 3. rundzie spotka się z lepszą drużyną z pary Crvena Zvezda Belgrad (mistrz Serbii) / Sudova Mariampol ( mistrz Litwy).

Czy „Wojskowym” po roku przerwy uda się wrócić do europejskich pucharów?  Przekonamy się już w najbliższych tygodniach śledząc zmagania Legii w TVP Sport!

WTOREK – 24 LIPCA 2018

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 2. runda eliminacji: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:55
Liga Mistrzów UEFA – 2. runda eliminacji: LEGIA WARSZAWASPARTAK TRNAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55
Liga Mistrzów UEFA – 2. runda eliminacji: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Roland Śledziewski