Dwa mecze 9. kolejki 2. Bundesligi w Eleven Sports

Dziewiąta seria spotkań na zapleczu niemieckiej Bundesligi rozpocznie się w piątek spotkaniem w Darmstadt, a zakończy w poniedziałek potyczką w Bochum. Obydwa mecze pokażą anteny Eleven Sports.  SV Darmstadt spotka się u siebie z Eintrachtem Brunszwik, gdzie występuje Polak Martin […]
Dziewiąta seria spotkań na zapleczu niemieckiej Bundesligi rozpocznie się w piątek spotkaniem w Darmstadt, a zakończy w poniedziałek potyczką w Bochum. Obydwa mecze pokażą anteny Eleven Sports. 
SV Darmstadt spotka się u siebie z Eintrachtem Brunszwik, gdzie występuje Polak Martin Kobylański. Te dwie drużyny przegrały swoje ostatnie mecze, teraz jest szansa na poprawę statystyk w meczu bezpośrednim. Nie będzie to pojedynek żelaznych defensyw. W trzech ostatnich spotkaniach SV Darmstadt, w każdym padały przynajmniej trzy bramki dla rywali. Bramkarz Eintrachtu z kolei w czterech ostatnich potyczkach, aż dziesięć razy wyjmował piłkę z siatki.
Ciekawiej zapowiada się poniedziałkowe starcie, które zakończy dziewiątą kolejką. Ósma w tabeli Fortuna jest niepokonana od trzech spotkań, w każdym z nich piłkarze z Düsseldorfu strzelali przynajmniej dwie bramki. VfL Bochum okupuje czwartą pozycję i chce wrócić na zwycięską ścieżkę, która pomoże w walce o pierwszą trójkę.

PIĄTEK– 27 LISTOPADA

18:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: SV DARMSTADT 98 – EINTRACHT BRUNSZWIK TSV 
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 30 LISTOPADA

20:25 2. Bundesliga – 8. kolejka: VFL BOCHUM – FORTUNA DÜSSELDORF 
Ipla

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.