Dwa zaległe mecze 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy w Canal+Sport

Podczas świątecznego weekendu nie ma kolejki ekstraklasy, a zatem jest luka w terminarzu, żeby nadrobić zaległości. W piątek Jagiellonia wybierze się do Szczecina, a w poniedziałek Legia zawita do Grodziska – ekstraklasa nie do poznania. Transmisje w Canal+Sport. W piątek […]

Podczas świątecznego weekendu nie ma kolejki ekstraklasy, a zatem jest luka w terminarzu, żeby nadrobić zaległości. W piątek Jagiellonia wybierze się do Szczecina, a w poniedziałek Legia zawita do Grodziska – ekstraklasa nie do poznania. Transmisje w Canal+Sport.

W piątek odbędzie się spotkanie Pogoni Szczecin i Jagiellonii Białystok. To spotkanie było przełożone ze względu na koronawirusa w drużynie Portowców. Sytuacja jest już opanowana i Szczecinianie po powrocie do gry nie przegrali jeszcze meczu, a grali z Lechią i Legią. Zajmują oni siódme miejsce w tabeli i mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z Lechem. Jaga jest tuż za ich plecami i po porażce ze Śląskiem w ostatniej ligowej kolejce drużyna z Białegostoku będzie chciała wrócić na zwycięski szlak. Zapowiada się ciekawa walka o miejsca tuż za czołówką tabeli.

W poniedziałek mistrz Polski Legia Warszawa na wyjeździe zagra z Wartą Poznań. Legia trenera Michniewicza nie przegrała w Ekstraklasie żadnego meczu, wygrała z Zagłębiem i Śląskiem oraz zremisowała z Pogonią i jeśli wygra mecz z Wartą to wskoczy na podium. Odwołany został piątkowy mecz Legii z Widzewem w Pucharze Polski, a zatem Wojskowi mogą skupić się tylko na Warcie. Warta w Grodzisku nie ma farta. Zremisowali na nieswoim stadionie jeden mecz, a w pozostałych odnieśli porażki. Chociaż Legia jest faworytem tego starcia, to Warta może napsuć sporo krwi stołecznym piłkarzom.

PIĄTEK – 30 PAŹDZIERNIKA 2020

17:40 PKO Bank Polski Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD

17:55 PKO Bank Polski Ekstraklasa – 6. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 2 LISTOPADA 2020

17:40 PKO Bank Polski Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD

17:55 
PKO Bank Polski Ekstraklasa – 6. kolejka: WARTA POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA 
CANAL+ Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.