Dziewiąta kolejka PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

Ostatnia przed przerwą na mistrzostwa Europy kolejka PGNiG Superligi Kobiet zostanie rozegrana w tym tygodniu. Hitowe starcie tej serii gier pokaże TVP Sport. W czwartek KPR Gminy Kobierzyce podejmować będzie MKS Zagłębie Lubin. Choć liderki i Miedziowe w tabeli przedziela […]

Ostatnia przed przerwą na mistrzostwa Europy kolejka PGNiG Superligi Kobiet zostanie rozegrana w tym tygodniu. Hitowe starcie tej serii gier pokaże TVP Sport.

W czwartek KPR Gminy Kobierzyce podejmować będzie MKS Zagłębie Lubin. Choć liderki i Miedziowe w tabeli przedziela jeszcze MKS Perła Lublin, wszystkie te drużyny mają na koncie po 18 pkt. Derby Dolnego Śląska zapowiadają się zatem szczególnie ciekawie, zwłaszcza że KPR, mając jeden mecz rozegrany więcej od rywalek, musi swoje prowadzenie umocnić.

W sobotę oczy kibiców będą skierowane na mecz czwartej w tabeli Piotrcovii z Perłą. Mecz ten zakończy dziewiątą kolejkę – wcześniej odbędą się też spotkania drużyn z dolnej połowy tabeli – EKS Start Elbląg zmierzy się z outsiderem ligi, KPR Ruchem Chorzów, a Młyny Stoisław Koszalin czeka starcie z będącym zaledwie punkt za nimi EUROBUD JKS-em Jarosław.

CZWARTEK – 19 LISTOPADA 2020

17:40 PGNiG Superliga Kobiet – 9. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

About Wojciech Nowakowski