Energa AZS Koszalin – MKS Perła Lublin w TVP Sport HD

Po sezonie zasadniczym przyszedł czas na podział tabeli i dalszą grę. Już w tą sobotę czeka nas hit w rundzie zwycięzców. Energa AZS Koszalin podejmie MKS Perła Lublin. Transmisja w TVP Sport HD.  Tylko trzy pierwsze miejsca w tabeli gwarantują […]

Po sezonie zasadniczym przyszedł czas na podział tabeli i dalszą grę. Już w tą sobotę czeka nas hit w rundzie zwycięzców. Energa AZS Koszalin podejmie MKS Perła Lublin. Transmisja w TVP Sport HD. 

Tylko trzy pierwsze miejsca w tabeli gwarantują grę w europejskich pucharach. Właśnie w tej trójce są Energa AZS Koszalin oraz MKS Perła Lublin odpowiednio na trzecim i drugim miejscu. Jednak różnica punktowa między tymi zespołami wynosi aż sześć punktów. Lublinianki cały czas jednak liczą na mistrzowski tytuł a strata do liderującej drużyny Zagłębia Lubin wynosi tylko jeden punkt. W poprzedniej kolejce obie drużyny odniosły zwycięstwa. Drużyna z Koszalin pokonała Start Elbąg 23:19, natomiast MKS Perła Lublin pokonała po boiskowej wojnie Pogoń Szczecin 26:25.

SOBOTA – 30 MARCA 2019

12:45 PGNiG Superliga – runda zwycięzców, 23. kolejka: ENERGA AZS KOSZALIN – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam