Final Four Ligi Mistrzów w futsalu na Polsat Sport Premium

Na kanałach Polsat Sport Premium w najbliższy piątek zadebiutują nowe rozgrywki – UEFA Futsal Champions League. Tego dnia zobaczymy dwa mecze półfinałowe. W niedzielę zostanie rozegrany mecz o 3. miejsce i finał. Decydujące spotkania ponownie odbędą się w kazachskich Ałmatach. […]

Na kanałach Polsat Sport Premium w najbliższy piątek zadebiutują nowe rozgrywki – UEFA Futsal Champions League. Tego dnia zobaczymy dwa mecze półfinałowe. W niedzielę zostanie rozegrany mecz o 3. miejsce i finał. Decydujące spotkania ponownie odbędą się w kazachskich Ałmatach.

Tytułu broni hiszpański zespół Inter Movistar, który Ligę Mistrzów wygrywał aż 5 razy. W ubiegłym roku Inter w finale mierzył się ze Sportingiem Lizbona. Teraz sytuacja się nie powtórzy, ponieważ drużyny zagrają ze sobą w półfinale. Faworytem będzie aktualny mistrz, który w trwającym turnieju zawsze wygrywał. Sporting awans do półfinału wywalczył w ostatnim meczu etapu elitarnego remisując z krajowym konkurentem – Benficą. Zielono-biali przeszli dalej dzięki lepszemu bilansowi bramek.

W drugiej parze Barcelona zagra z zespołem gospodarzy Final Four – Kairatem Ałmaty. Oba kluby chciałyby wygrać rozgrywki po raz trzeci. Ekipy Kairatu i Barcelony zdobywały puchar naprzemiennie w latach 2012-2015. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny nie miały problemu z dotarciem do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. Do tej pory oglądaliśmy dwa bezpośrednie pojedynki i lepszy w nich był zespół z Kazachstanu.

PIĄTEK – 26 KWIETNIA 2019

14:45 Liga Mistrzów – 1/2 finału: SPORTING CP – INTER FS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

17:30
Liga Mistrzów – 1/2 finału: BARCA LASSA – KAIRAT AŁMATY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

NIEDZIELA – 28 KWIETNIA 2019

13:30 Liga Mistrzów – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
Liga Mistrzów – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.