Final Four Ligi Mistrzyń CEV w Polsacie Sport Extra

Najważniejszy akt siatkarskiej kobiecej klubowej siatkówki będzie miał premierę w sobotę o 14:50.  Final Four Ligi Mistrzyń CEV to bardzo duże wydarzenie, a więc cieszymy się, że będziemy mogli dopingować polską zawodniczkę. Joanna Wołosz, rozgrywająca Imoco Volley Conegliano, liczy na […]

Najważniejszy akt siatkarskiej kobiecej klubowej siatkówki będzie miał premierę w sobotę o 14:50. 

Final Four Ligi Mistrzyń CEV to bardzo duże wydarzenie, a więc cieszymy się, że będziemy mogli dopingować polską zawodniczkę. Joanna Wołosz, rozgrywająca Imoco Volley Conegliano, liczy na niespodziewane zwycięstwo w całych rozgrywkach. Mistrzynie Włoch nie będą jednak faworytkami. Zdecydowanie wyżej stoją akcje dwóch tureckich ekip, a w szczególności VakifBanku Stambuł, który zdaje się podchodzić do finałowego turnieju w najlepszej formie. A jeśli dodamy, że ekipa ta dysponuje największym potencjałem sportowym, to czyż nie należy uznać jej za faworyta?

Ciekawostką będzie występ gospodyń, słoweńskiego CSM Volei Alba Blaj. W półfinale zmierzą się one z Galatasaray SK Stambuł i choć nie będą faworytkami, to na pewno nie stoją na straconej pozycji. CSM świetnie spisał się w fazie grupowej Ligi Mistrzyń CEV, gdzie zajął pierwsze miejsce w grupie. Jeśli ta mało doświadczona drużyna będzie w stanie zagrać w sobotę i w niedzielę na tak wysokim poziomie, jak wtedy, wcale nie musi zająć ostatniego, czwartego miejsca.

pasek2

SOBOTA – 5 MAJA 2018

14:50 Final Four Ligi Mistrzyń CEV – 1/2 FinałuIMOCO VOLLEY CONEGLIANO – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo
Ipla

17:50 
Final Four Ligi Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: CSM VOLEI ALBA BLAJ – GALATASARAY SK STAMBUŁ na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 6 MAJA 2018

14:50 Final Four Ligi Mistrzyń CEV – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla

17:50 
Final Four Ligi Mistrzyń CEV – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

pasek2

About Jakub Zegarowski