Final Four Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Real Madryt, CSKA Moska, Fenerbahce Stambuł oraz debiutant z Turcji – Efes to uczestniczy Final Four Euroligi, który rozpoczyna się już w piątek w hiszpańskiej Vitorii. Transmisja ze wszystkich spotkań na antenie Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. W […]

Real Madryt, CSKA Moska, Fenerbahce Stambuł oraz debiutant z Turcji – Efes to uczestniczy Final Four Euroligi, który rozpoczyna się już w piątek w hiszpańskiej Vitorii. Transmisja ze wszystkich spotkań na antenie Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

W pierwszym półfinale zmierzy się Fenerbahce Stambuł z tureckim Efesem. Wieczorem broniący trofeum Real Madryt podejmie CSKA Moskwę. Zwycięzcy tych pojedynków zmierzą się w niedzielnym finale. Fenerbahce Stambuł to najlepszy zespół fazy zasadniczej, który przyjedzie osłabiony brakiem Francuza Joffrey’a Lauvergne’a oraz Włocha Luigiego Datome. Nie w pełni formy są wracający po kontuzji Czech Jan Vesely’ego i Serb Nikola Kalinicic. Efes odnotował aż dwadzieścia zwycięstw w pierwszej fazie. W play-off gracze trenera Ergina Atamana pokonali 3:2 FC Barcelonę. W drugim półfinale zmierzą się ekipy, które mają najwięcej zwycięstw. Real wygrywał 10 razy, CSKA 7 razy. Przed rokiem w półfinale zmierzyły się te same drużyny. Wtedy triumfowali gracze ze stolicy Hiszpanii 92:83. W składach tych zespołów nie doszło do dużych zmian. Z Madrytu odszedł jedynie Słoweniec Luka Doncic. Będzie do również szczególny mecz dla Sergio Rodrigueza. którzy stanie na drodze Królewskich w barwach klubu z Moskwy.

PIĄTEK – 17 MAJA 2019

17:45 Euroliga – 1/2 finału: FENERBAHCE STAMBUŁ – ANADOLU EFES na żywo
Ipla

20:45 Euroliga – 1/2 finału: CSKA MOSKWA – REAL MADRYT na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 19 MAJA 2019

17:15 Euroliga: mecz o 3. miejsce na żywo
Ipla

20:15 Euroliga: mecz finałowy na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak