GKS Tychy czy Comarch Cracovia? Ostatnie mecze finału PHL w TVP Sport HD

Emocji finału Polskiej Hokej Ligi ciąg dalszy. Już w sobotę ewentualnie we wtorek poznamy mistrza Polski sezonu 2019/2019. Transmisje z szóstego i siódmego spotkania finału PHL w TVP Sport oraz sport.tvp.pl.  Jak przystało na finał rozgrywek, jesteśmy świadkami prawdziwej wojny […]

Emocji finału Polskiej Hokej Ligi ciąg dalszy. Już w sobotę ewentualnie we wtorek poznamy mistrza Polski sezonu 2019/2019. Transmisje z szóstego i siódmego spotkania finału PHL w TVP Sport oraz sport.tvp.pl. 

Jak przystało na finał rozgrywek, jesteśmy świadkami prawdziwej wojny na tafli lodowiska. Już sobotę GKS Tychy stanie przed szansą wywalczenia mistrzostwa kraju. To wywalczenia mistrzowskiej patery brakuje im już tylko jednego zwycięstwa. W serii do czterech zwycięstw prowadzą z Comarch Cracovią 3:2. Jeśli w sobotę pokonają pasy, zostaną po raz czwarty mistrzem Polski oraz obronią trofeum wywalczone przed rokiem. W ostatnim spotkaniu GKS Tychy wygrały na własnym lodowisku 4:2. Jeśli w sobotnie spotkanie wygra Comarch Cracovia to we wtorek czeka nas siódme ostateczne spotkanie. Wtedy już na pewno poznamy mistrza Polski sezonu 2018/2019.

SOBOTA – 13 KWIETNIA 2019

20:20 Polska Hokej Liga – Finał: COMARCH CRACOVIA – GKS TYCHY na żywo
*(od 20:40 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Laskowski (z Krakowa)
Studio: Anna Kozińska (z Krakowa)
Reporter: Olga Rybicka

WTOREK – 16 KWIETNIA 2019

17:45 Polska Hokej Liga – Finał: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam