Hej, hej tu NBA! Mecz gwiazd na antenie Canal+Sport

W niedzielę odbędzie się długo wyczekiwany mecz gwiazd NBA. Poprzedzą go dwa mecze Celtów z Bostonu. Transmisje będą dostępne w Canal+Sport. To będzie jubileuszowy siedemdziesiąty mecz gwiazd NBA. Ze względu na koronawirusowe warunki będzie on inny niż wszystkie. Nie zwieńczy […]

W niedzielę odbędzie się długo wyczekiwany mecz gwiazd NBA. Poprzedzą go dwa mecze Celtów z Bostonu. Transmisje będą dostępne w Canal+Sport.

To będzie jubileuszowy siedemdziesiąty mecz gwiazd NBA. Ze względu na koronawirusowe warunki będzie on inny niż wszystkie. Nie zwieńczy on weekendu gwiazd NBA, ponieważ wszystkie konkursy i wydarzenia odbędą się jednego dnia, w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu. Na parkiet wyjdą dwie piątki złożone z przedstawicieli konferencji wschodniej i zachodniej dowodzone przez Kevina Duranta i rzecz jasna LeBrona Jamesa. Jaki będzie wynik i ile zobaczymy atrakcji? Przekonamy się na koniec najbliższego weekendu. Emocji nie zabraknie.

W środę przyjrzymy się starciu Boston CelticsLos Angeles Clippers. To będzie ciekawy i mamy nadzieję, że bardzo wyrównany pojedynek. Clippersi plasują się na trzeciej pozycji w konferencji zachodniej, zaś Celtowie walczą o czołówkę Wschodu, a tam sytuacja jest bardzo wyrównana. Dwa dni później również Boston Celtics podejmie Toronto Raptors. Obie drużyny mają identyczny bilans zwycięstw i porażek, a także taką samą liczbę punktów. Szykuje się kapitalne widowisko. Oj nie pośpią sobie w tym tygodniu sympatycy NBA. Poniżej plan transmisji, ażeby nic nie przeoczyć.

ŚRODA – 3 MARCA 2021

01:30 NBA: BOSTON CELTICS – LOS ANGELES CLIPPERS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

PIĄTEK – 5 MARCA 2021

01:00 NBA: BOSTON CELTICS – TORONTO RAPTORS 
CANAL+ Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 8 MARCA 2021

00:00 NBA All-Star: MECZ GWIAZD 
CANAL+ Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.