I liga siatkówki mężczyzn w Polsacie Sport

W XIX kolejce spotkań I ligi siatkówki mężczyzn dojdzie do ciekawego pojedynku drużyn znajdujących się w czołówce tabeli. Na parkiet we Wrocławiu wyjdą bowiem siatkarze miejscowej Gwardii oraz Politechniki Lublin. Zawodnicy gospodarzy prezentują w tym sezonie dość nierówną formę o […]

W XIX kolejce spotkań I ligi siatkówki mężczyzn dojdzie do ciekawego pojedynku drużyn znajdujących się w czołówce tabeli. Na parkiet we Wrocławiu wyjdą bowiem siatkarze miejscowej Gwardii oraz Politechniki Lublin.

Zawodnicy gospodarzy prezentują w tym sezonie dość nierówną formę o czym najlepiej może świadczyć fakt, że ostatnie 10 meczów w ich wykonaniu  to 5 porażek i 5 zwycięstw, natomiast siatkarze Politechniki, beniaminka rozgrywek,  od trzech kolejek nie mogą zaznać smaku zwycięstwa przegrywając kolejno z BBTS Bielsko Biała, Norwidem Częstochowa oraz drużyną z Siedlec, co powoduje, że w tym roku nie zeszli z parkietu jako drużyna zwycięska.

W pierwszej rundzie górą okazali się zawodnicy Politechniki pokonując Wrocławian na własnym parkiecie. Podopieczni duetu trenerskiego Maciej Kołodziejczyk- Maciej Krzaczek zwyciężyli wtedy 3;1.

CZWARTEK – 23 STYCZNIA 2020

17:30 1. liga – 19. kolejka: KFC GWARDIA WROCŁAW – LUK POLITECHNIKA LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

 

About Konrad Mikołajczyk