IO: 6 dzień w tv

Kolejny dzień igrzysk przed nami a w nim dalszy ciąg rywalizacji o medale oraz walki o jak najwyższe cele i pozycje.  Polscy kibice nadal będą mogli oglądać zmagania naszych reprezentantów na olimpijskich obiektach m.in: pływalni czy torze wioślarskim. Tego dnia […]

Kolejny dzień igrzysk przed nami a w nim dalszy ciąg rywalizacji o medale oraz walki o jak najwyższe cele i pozycje. 

Polscy kibice nadal będą mogli oglądać zmagania naszych reprezentantów na olimpijskich obiektach m.in: pływalni czy torze wioślarskim. Tego dnia startuje także rywalizacja w żeglarstwie, gdzie nasz kraj ma duże tradycje olimpijskie w ostatnich latach. Poniedziałek to także kolejny dzień zmagań w dyscyplinach zespołowych. Tego dnia będziemy mogli oglądać ostatnie mecze w fazie grupowej piłki nożnej, a także dalszą rywalizację w koszykówce, siatkówce czy hokeju na trawie. W nocy polskiego czasu zakończy się historyczna bo pierwsza w historii rywalizacja o medale w rugby siedmioosobowym rugby kobiet.

pasek2

PONIEDZIAŁEK – 8 SIERPNIA 2016

0:00 Podnoszenie ciężarów, finał: 56 kg MĘŻCZYZN na żywo
*
(od 0:35 w TVP1)
sport.tvp.plTVP 1 HD

00:30
Hokej na trawie mężczyzn – grupa A: BRAZYLIA – BELGIA na żywo
sport.tvp.pl

00:40 
Koszykówka kobiet – Grupa A: FRANCJA – BIAŁORUŚ na żywo
sport.tvp.pl

01:25
Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: ROSJA – KUBA na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

01:30
Hokej na trawie mężczyzn – grupa A: AUSTRALIA – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl

02:55
 Piłka nożna mężczyzn – grupa B: JAPONIA – KOLUMBIA na żywo
sport.tvp.pl

02:55 
Piłka nożna mężczyzn – grupa A: BRAZYLIA – IRAK na żywo
sport.tvp.pl

03:00
Pływanie – półfinały: 200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN, 100 M STYLEM KLASYCZNYM KOBIET, 100 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

03:00
Pływanie – finały: 100 M STYLEM MOTYLKOWYM KOBIET, 100 M STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN, 400 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET, 4×100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:25 
Koszykówka mężczyzn – Grupa B: NIGERIA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

03:30
Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: ARGENTYNA – IRAN na żywo
sport.tvp.pl

13:30
Wioślarstwo – eliminacje, repasaże oraz 1/2 finału: CZWÓRKA PODWÓJNA MĘŻCZYZN, CZWÓRKA PODWÓJNA KOBIET, DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET, DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN, DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET, CZWÓRKA BEZ STERNIKA MĘŻCZYZN, ÓSEMKI KOBIET, JEDYNKA MĘŻCZYZN, JEDYNKA KOBIET, ÓSEMKI MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP 2)
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
Piłka wodna mężczyzn – grupa A: SERBIA – GRECJA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

14:00
Strzelectwo – eliminacje: KARABIN PNEUMATYCZNY MĘŻCZYZN, TRAP MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

14:00 
Łucznictwo – 1/32 i 1/16 finału: KOBIETY I MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

14:00
Szermierka – eliminacje i ćwierćfinały: SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE na żywo
*(fragmenty w TVP 2 i TVP Sport)
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

14:25
Siatkówka kobiet – faza grupowa: CHINY – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Judo – kat. 57 kg kobiet i kat. 73 kg mężczyzn: ELIMINACJE na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:00
Hokej na trawie kobiet – grupa B: AUSTRALIA – STANY ZJEDNOCZONE na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Podnoszenie ciężarów, Grupa B: 58 kg KOBIET, 62 kg MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

15:00
Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD; od 4:00 na żywo w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

15:00
Tenis stołowy – eliminacje: TURNIEJ SINGLOWY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

15:20 
Piłka wodna mężczyzn – grupa B: WŁOCHY – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

15:45
Tenis ziemny: II RUNDA SINGIEL MĘŻCZYZN I KOBIET, DEBEL MĘŻCZYZN I KOBIET na żywo
*(od 01:45 w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:00
Hokej na trawie mężczyzn – grupa A: NIEMCY – INDIE na żywo
sport.tvp.pl

16:00 Boks Mężczyzn: 69 KG – ELIMINACJE, 75 KG – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

16:30
Siatkówka kobiet – faza grupowa: JAPONIA – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl

16:40  Piłka wodna mężczyzn – grupa B: STANY ZJEDNOCZONE – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

16:55 Koszykówka kobiet – Grupa B: HISZPANIA – USA na żywo
sport.tvp.pl

17:30 Hokej na trawie mężczyzn – grupa A: KANADA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

17:30 Kajakarstwo górskie – eliminacje: C2 MĘŻCZYZN i K1 KOBIET na żywo
*(fragmenty w TVP1)
TVP 1 HDsport.tvp.pl

17:30
Rugby Kobiet: MECZ O 11 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Rugby Kobiet: MECZ O 9 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

18:00
Żeglarstwo, 1. dzień: RS:X MĘŻCZYZN I KOBIET, LASER MĘŻCZYZN I LASER RADIAL KOBIET na żywo
*(od 18:55 w TVP2, fragmenty w TVP Sport)
TVP 2 HD TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

18:00
Pływanie – eliminacje: 200 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET, 200 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN, 200 M STYLEM ZMIENNYM KOBIET na żywo
*(fragmenty w TVP 1 i TVP 2)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP 2 HD

18:00
 Piłka wodna mężczyzn – grupa A: WĘGRY – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl

18:30
Hokej na trawie kobiet – grupa A: NOWA ZELANDIA – NIEMCYna żywo
sport.tvp.pl

18:30
Rugby Kobiet: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 5-8 na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
Rugby Kobiet: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 5-8 na żywo
sport.tvp.pl

19:10 
Koszykówka kobiet – Grupa B: KANADA – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl

19:10 
Koszykówka mężczyzn – Grupa A: SERBIA – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl

19:30
Strzelectwo – finał: KARABIN PNEUMATYCZNY MĘŻCZYZN, TRAP MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.plTVP-Sport-HD

19:30
Rugby Kobiet: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 1-4 na żywo
sport.tvp.pl

19:55
Siatkówka kobiet – faza grupowa: USA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

20:00
 
Rugby Kobiet: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 1-4 na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Łucznictwo – 1/32 i 1/16 finału: KOBIETY I MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Judo – kat. 57 kg kobiet i kat. 73 kg mężczyzn: FINAŁY na żywo
*(od 22:10 w TVP 2)
TVP 1 HD TVP 2 HD sport.tvp.pl

20:30 
Podnoszenie ciężarów, finał: 58 kg KOBIET na żywo
sport.tvp.pl

21:00
Skoki do wody – finał: SKOKI SYNCHRONICZNE MĘŻCZYZN – WIEŻA 10M na żywo
sport.tvp.plTVP-Sport-HD

21:00
Szermierka – półfinały i finał: SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE na żywo
*(fragmenty w TVP 1)
sport.tvp.plTVP 1 HD
v
22:00 Boks Mężczyzn: 69 KG – ELIMINACJE, 75 KG – ELIMINACJE na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HD sport.tvp.pl

22:00
Hokej na trawie kobiet – grupa A: HOLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Hokej na trawie kobiet – grupa B: INDIE – WIELKA BRYTANIA na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Siatkówka kobiet – faza grupowa: SERBIA – PORTORYKO na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Rugby Kobiet: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 1-4 na żywo
sport.tvp.pl

22:25 Koszykówka kobiet – Grupa A: JAPONIA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

22:30
Rugby Kobiet: MECZ O 7 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

23:00 
Rugby Kobiet: MECZ O 5 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

23:30
Rugby Kobiet: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

23:55 
Koszykówka mężczyzn – Grupa A: USA – WENEZUELA na żywo
sport.tvp.pl

00:00
(PN/WT) Rugby Kobiet: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl
pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam