IO: 9 dzień w TV

Czwartek na Igrzyskach przyniesie nam kolejną dawkę nieprzerwanych transmisji prawie przez całą dobę. Do rywalizacji wkroczy badminton wraz z naszymi zawodnikami.  Jest to też ostatni dzień rywalizacji w rugby mężczyzn, kajakarstwie górskim. Oprócz zawodników w badmintona do rywalizacji na tych […]

Czwartek na Igrzyskach przyniesie nam kolejną dawkę nieprzerwanych transmisji prawie przez całą dobę. Do rywalizacji wkroczy badminton wraz z naszymi zawodnikami. 

Jest to też ostatni dzień rywalizacji w rugby mężczyzn, kajakarstwie górskim. Oprócz zawodników w badmintona do rywalizacji na tych igrzyskach przystąpią kolarze torowi czy golfiści. W zmaganiach judo, na brazylijskiej ziemi zaprezentuję się Daria Pogorzelec, gdzie liczmy na miłą niespodziankę. Kolejne mecze w fazie grupowej rozegrają nasi piłkarze ręczni oraz siatkarze. O jak najwyższe miejsce przed wyścigiem medalowym w klasie RS:X walczy będzie Piotr Myszka. Na olimpijskiej pływalni zaprezentują się m.in Konrad Czerniak czy Paweł Korzeniowski .

pasek2

CZWARTEK – 11 SIERPNIA 2016

0:00 Podnoszenie Ciężarów – finał: 77 kg MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

00:30
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa A: NOWA ZELANDIA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

00:30 
Piłka Wodna Mężczyzn – grupa A: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl

00:45
Piłka Ręczna Kobiet – Grupa BHOLANDIA – KOREA na żywo
sport.tvp.pl

01:25
 Siatkówka Kobiet – faza grupowa: KOREA POŁUDNIOWA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

01:30 
Tenis Stołowy – mecz o 3. miejsce: TURNIEJ SINGLOWY KOBIET na żywo
*(od 1:55 na żywo w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

01:30
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa A: WIELKA BRYTANIA – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl

01:50 
Piłka Wodna Mężczyzn – grupa B: HISZPANIA – CHORWACJA na żywo
sport.tvp.pl

02:30 
Tenis Stołowy – finał: TURNIEJ SINGLOWY KOBIET na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

02:45 
Piłka Ręczna Kobiet – Grupa B: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

02:55 Piłka Nożna Mężczyzn – grupa A: DANIA – BRAZYLIA na żywo
 sport.tvp.pl

02:55 Piłka Nożna Mężczyzn – grupa A: RPA – IRAK na żywo
 sport.tvp.pl

03:00 
Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET, 200 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN, 200 M STYLEM KLASYCZNYM KOBIET, 200 M STYLEM ZMIENNYM MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

03:00
 
Pływanie – finały: 200 M STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN, 200 M STYLEM MOTYLKOWYM KOBIET, 100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN, 4×200 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:25 
Koszykówka Mężczyzn – Grupa A: WENEZUELA – CHINY na żywo
sport.tvp.pl

03:30
 Siatkówka Kobiet – faza grupowa: BRAZYLIA – JAPONIA na żywo
sport.tvp.pl

13:00
 Golf Mężczyzn: I RUNDA na żywo
*(fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD

13:00 
Badminton – eliminacje: GRA MIESZANA, GRA PODWÓJNA KOBIET I MĘŻCZYZN, GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP 2, do 13:45 w TVP Sport)
sport.tvp.pl TVP 2 HDTVP Sport HD

13:25 
Wioślarstwo – 1/2 finału i finały: DWÓJKA BEZ STERNIKA MĘŻCZYZN, DWÓJKA PODWÓJNA KOBIET, DWÓJKA PODWÓJNA MĘŻCZYZN, CZWÓRKA BEZ STERNIKA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN, DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET, DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN, DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET, JEDYNKA MĘŻCZYZN, JEDYNKA KOBIET na żywo
*(od 13:50 w TVP 2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:00 
Łucznictwo – 1/8 finału: KOBIETY INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

14:00 
Piłka Wodna Kobiet – grupa A: ROSJA – BRAZYLIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

14:00
Strzelectwo – eliminacje: KARABIN PNEUMATYCZNY 3 POZYCJE KOBIET na żywo
sport.tvp.pl

14:00 
Szermierka – eliminacje, ćwierćfinały i półfinały: SZPADA KOBIET DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

14:25 
Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: IRAN – KUBA na żywo
*(w TVP Sport HD do 14:55)
sport.tvp.plTVP Sport HD

14:25
Piłka Ręczna Mężczyzn – Grupa A: TUNEZJA – KATAR na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Tenis Stołowy – 1/2 finału: TURNIEJ SINGLOWY MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Jeździectwo: UJEŻDŻENIE – ELIMINACJE DRUŻYNOWE na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Judo – kat. 78 kg kobiet i kat. 100 kg mężczyzn: FINAŁY na żywo
*(fragmenty w TVP Sport i TVP 2 HD)
TVP-Sport-HD TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa B: HOLANDIA – INDIE na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Siatkówka Plażowa – faza grupowa: TURNIEJ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD; od 5:00 na żywo w TVP 2 HD)
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

15:20 
Piłka Wodna Kobiet – grupa A: WŁOCHY – AUSTRALIA na żywo 
sport.tvp.pl

15:45 
Tenis: ĆWIERĆFINAŁY SINGIEL MĘŻCZYZN, PÓŁFINAŁY SINGIEL KOBIET, PÓŁFINAŁY DEBEL KOBIET, ĆWIERĆFINAŁY MIKST na żywo
*(od 18:05 w TVP Sport)
TVP Sport HD sport.tvp.pl

16:00
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa B: IRLANDIA – KANADA na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
Boks mężczyzn: 56 KG – ELIMINACJE, 64 KG – ELIMINACJE, 69 KG – ELIMINACJE, 81 KG – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

16:20 
Piłka Ręczna Mężczyzn – Grupa B: POLSKA – EGIPT na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

16:30
 
Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: ROSJA – EGIPT na żywo
sport.tvp.pl

16:40 
Piłka Wodna Kobiet – grupa B: CHINY – STANY ZJEDNOCZONE na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

17:10 
Koszykówka Kobiet – Grupa A: BIAŁORUŚ – TURCJA na żywo
sport.tvp.pl

17:30
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa B: ARGENTYNA – NIEMCY na żywo
sport.tvp.pl

17:30
Strzelectwo – finał: KARABIN PNEUMATYCZNY 3 POZYCJE KOBIET na żywo
sport.tvp.plTVP-Sport-HD

17:30 
Kajakarstwo Górskie – 1/2 finału i finały: C2 MĘŻCZYZN i K1 KOBIET na żywo
TVP 1 HDTVP 2 HDsport.tvp.pl

17:30
 Rugby Mężczyzn: MECZ O 11 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

18:00 Rugby Mężczyzn: MECZ O 9 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Pływanie – eliminacje: 50 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN, 800 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET, 100 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN, 200 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET na żywo
*(fragmenty w TVP 1 i TVP 2)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP 2 HD

18:00 
Żeglarstwo – 3. dzień: RS:X MĘŻCZYZN I KOBIET, FINN MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Żeglarstwo – 2. dzień: 470 MĘŻCZYZN I KOBIET, NACRA 17 na żywo
sport.tvp.pl

18:00
Piłka Wodna Kobiet – grupa B: HISZPANIA – WĘGRY na żywo
sport.tvp.pl

18:30 Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa A: HISZPANIA – BELGIA na żywo
sport.tvp.pl

18:30 
Rugby Mężczyzn: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 5-8 na żywo
sport.tvp.pl

19:00
Rugby Mężczyzn – turniej mężczyzn: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 5-8 na żywo
sport.tvp.pl

19:10 
Koszykówka Mężczyzn – Grupa B: BRAZYLIA – CHORWACJA na żywo
sport.tvp.pl

19:30 
Rugby Mężczyzn: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 1-4 na żywo
sport.tvp.pl

19:35
Piłka Ręczna Mężczyzn – Grupa A: DANIA – CHORWACJA na żywo
sport.tvp.pl

19:50 
Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: STUDIO na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

19:55
Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

20:00
Łucznictwo – ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce, finał: KOBIETY INDYWIDUALNIE na żywo
*(fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD

20:00
Rugby Mężczyzn: 1/2 FINAŁU – MIEJSCA 1-4 na żywo
sport.tvp.pl

20:25 
Koszykówka Kobiet – Grupa A: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

20:30
Badminton – eliminacje: GRA MIESZANA, GRA PODWÓJNA KOBIET I MĘŻCZYZN, GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

20:35 
Kolarstwo Torowe: SPRINT DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN, WYŚCIG NA DOCHODZENIE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(od 21:55 w TVP1)
sport.tvp.plTVP 1 HD TVP 2 HD

21:00
Gimnastyka – wielobój kobiet: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

21:35
Piłka Ręczna Mężczyzn – Grupa B: BRAZYLIA – NIEMCY na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
Szermierka – finał: SZPADA KOBIET DRUŻYNOWO na żywo
*(od 23:30 w TVP 1)
sport.tvp.plTVP 1 HD

22:00 
Judo – kat. 78 kg kobiet i kat. 100 kg mężczyzn: FINAŁY na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

22:00 
Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: KANADA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
Hokej na Trawie Kobiet – grupa A: NIEMCY – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl

22:00 Boks mężczyzn: 56 KG – ELIMINACJE, 64 KG – ELIMINACJE, 69 KG – ELIMINACJE, 81 KG – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

22:30 
Rugby Mężczyzn – turniej mężczyzn: MECZ O 7 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

22:40 
Koszykówka Kobiet – Grupa A: JAPONIA – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl

23:00
Hokej na Trawie Kobiet – grupa B: AUSTRALIA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

23:00
Rugby Mężczyzn: MECZ O 5 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

23:30 
Rugby Mężczyzn: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
sport.tvp.pl

23:55 
Koszykówka Mężczyzn – Grupa B: NIGERIA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

00:00
(CZ/PT) Rugby Mężczyzn: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl
pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam