IO: Starty Polaków

10 medali tyle krążków zdobywali reprezentanci Polski na igrzyskach olimpijskich w Atenach, Pekinie i Londynie. W tym roku w Rio de Janeiro mamy wiele szans medalowych, które przedstawiamy w naszym planie. Dzięki niemu nie przegapią Państwo żadnego startu reprezentanta Polski. […]

10 medali tyle krążków zdobywali reprezentanci Polski na igrzyskach olimpijskich w Atenach, Pekinie i Londynie. W tym roku w Rio de Janeiro mamy wiele szans medalowych, które przedstawiamy w naszym planie. Dzięki niemu nie przegapią Państwo żadnego startu reprezentanta Polski.

Największe nadzieje wiążemy ze startami lekkoatletów: Anitą Włodarczyk, Pawłem Fajdkiem, Piotrem Małachowskim i Adamem Kszczotem. Ciężka przeprawa czeka drużyny siatkarzy i piłkarzy ręcznych, ale szanse na medal istnieją. Cztery lata temu pierwszy medal dla Polski zdobyła Sylwia Bogacka. Czy w Rio powtórzy się ta historia? A może medal wywalczą kolarze? Szans upatrujemy także z zmaganiach tenisistów, zapaśników, pływaków, wioślarzy, kajakarzy i ciężarowców. Mamy nadzieję, że będą to niezapomniane igrzyska.

pasek2

PIĄTEK – 5 SIERPNIA 2016

23:35 Igrzyska Olimpijskie: RUNDA KWALIFIKACYJNA KOBIET (Karina Lipiarska-Pałka) premiera.200
TVP Sport HD

SOBOTA – 6 SIERPNIA 2016

13:30 Strzelectwo – eliminacje: KARABIN PNEUMATYCZNY KOBIET (Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay) na żywo
sport.tvp.pl TVP 2 HD


13:50
Wioślarstwo – eliminacje: JEDYNKA MĘŻCZYZN (Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:25 Kolarstwo szosowe: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN (Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka) na żywo
*
(od 17:25 w TVP1)
sport.tvp.plTVP 1 HD TVP 2 HD


15:00 
Jeździectwo: WKKW – UJEŻDŻANIE (Paweł Spisak) na żywo
sport.tvp.pl

15:30
Strzelectwo – finał: KARABIN PNEUMATYCZNY KOBIET (ew. Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay)  na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD


16:10
Wioślarstwo – eliminacje: DWÓJKA PODWÓJNA KOBIET (Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

17:00 Tenis stołowy – eliminacje: TURNIEJ SINGLOWY KOBIET: KATARZYNA GRZYBOWSKA-FRANC – MANIKA BATRA na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

17:30 Wioślarstwo – eliminacje: CZWÓRKA PODWÓJNA MĘŻCZYZN (Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

17:50 Wioślarstwo – eliminacje: CZWÓRKA PODWÓJNA KOBIET (Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

18:00 Strzelectwo – eliminacje: PISTOLET PNEUMATYCZNY MĘŻCZYZN (Piotr Daniluk) na żywo
sport.tvp.pl

18:48 Pływanie – eliminacje: 400 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD


19:00 Tenis ziemny: I RUNDA SINGIEL KOBIET: AGNIESZKA RADWAŃSKA – ZHENG SAISAI na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


20:04 
Pływanie – eliminacje: 100 M STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN (Marcin Stolarski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

20:24
 Pływanie – eliminacje: 4×100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

20:30 Strzelectwo – finał: PISTOLET PNEUMATYCZNY MĘŻCZYZN ( ew.Piotr Daniluk) na żywo
sport.tvp.plTVP-Sport-HD

NIEDZIELA – 7 SIERPNIA 2016

00:00 Tenis stołowy – eliminacje: TURNIEJ SINGLOWY MĘŻCZYZN: JAKUB DYJAS – MARCELO AGUIRRE/DAVID POWELL na żywo
sport.tvp.pl

00:00
Boks mężczyzn: 91 KG – ELIMINACJE: IGOR JAKUBOWSKI – LAWRENCE OKOLIE na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

02:00
 
Siatkówka plażowa – faza grupowa: MECZ KANTOR/ŁOSIAK – BOCKERMANN/FLUEGGEN na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP Sport HD

02:15 
Tenis stołowy – eliminacje: TURNIEJ SINGLOWY KOBIET: LI QIAN – DANIELA DODEAN/MOUMA DAS na żywo
sport.tvp.pl

03:03
 Pływanie – finał: 400 M STYLEM ZMIENNYM MĘŻCZYZN (ew. Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:08
 Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN (ew. Marcin Stolarski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:24 Pływanie – finał: 4×100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (ew. Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

13:30 Wioślarstwo – repasaże:JEDYNKA MĘŻCZYZN (ew.Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 Strzelectwo – eliminacje: PISTOLET PNEUMATYCZNY KOBIET (Klaudia Breś) na żywo
sport.tvp.pl

14:30 Gimnastyka sportowa – turniej indywidualny kobiet: KWALIFIKACJE (Katarzyna Jurkowska-Kowalska) na żywo
sport.tvp.pl

14:40 Wioślarstwo – repasaże: DWÓJKA PODWÓJNA KOBIET (Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Jeździectwo: WKKW – UJEŻDŻANIE (Paweł Spisak) na żywo
sport.tvp.pl

15:10
Wioślarstwo – eliminacje: DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET (Anna Wierzbowska i Maria Wierzbowska) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:40
Wioślarstwo – eliminacje: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (Weronika Deresz, Martyna Mikołajczak)na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:00
Siatkówka plażowa – faza grupowa: KOŁOSIŃSKA/BRZOSTEK – FENDRICK/SWEAT na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

16:00
Strzelectwo – finał: PISTOLET PNEUMATYCZNY KOBIET (ew. Klaudia Breś) na żywo
sport.tvp.pl


16:20
Wioślarstwo – eliminacje: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (Miłosz Jankowski, Artur Mikołajczewski) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

17:30 Kolarstwo szosowe: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET (Małgorzata Jasińska, Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta) na żywo
*(od 21:00 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

17:30 Kajakarstwo górskie – eliminacje: C1  MĘŻCZYZN (Grzegorz Hedwig) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

18:02 Pływanie – eliminacje: 100 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET (Alicja Tchórz) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

18:19 Pływanie – eliminacje: 200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

18:20 Kajakarstwo górskie – eliminacje: K1 MĘŻCZYZN (Maciej Okręglak) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

19:16 Pływanie – eliminacje: 100 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN (Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka) na żywo
sport.tvp.pl TVP 2 HD

19:55 Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: POLSKA – EGIPT na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

20:05 Pływanie – eliminacje: 4×100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Konrad Czerniak, Paweł Juraszek, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski) na żywo
sport.tvp.pl TVP 2 HD

20:30 Tenis stołowy – eliminacje: TURNIEJ SINGLOWY MĘŻCZYZN: WANG ZENGYI – ??? na żywo
sport.tvp.pl

21:30 Piłka ręczna mężczyzn, Grupa B: POLSKA – BRAZYLIA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

PONIEDZIAŁEK – 8 SIERPNIA 2016

03:11 Pływanie – półfinały: 200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:53 Pływanie – finał: 100 M STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN (ew. Piotr Stolarski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:00 Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ MĘŻCZYZN: FIJAŁEK/PRUDEL – KRASILNIKOW/SEMIENOW na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

04:12 Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN (ew. Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:36 Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET (ew. Alicja Tchórz) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:54 Pływanie – finały: 4×100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew.  Konrad Czerniak, Paweł Juraszek, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

13:30
Wioślarstwo – 1/2 finału: JEDYNKA MĘŻCZYZN (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:00 Szermierka – eliminacje: SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE: BOGNA JÓŹWIAK – MARTA BAEZA CENTURION na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

14:10
Wioślarstwo – repasaże: DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET (ew. Anna Wierzbowska i Maria Wierzbowska) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:20
Wioślarstwo – repasaże: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:26 Łucznictwo – 1/32 finału: KOBIETY INDYWIDUALNIE (Karina Lipiarska-Pałka) na żywo
sport.tvp.pl

14:40 Wioślarstwo – repasaże: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Wioślarstwo – repasaże: CZWÓRKA PODWÓJNA MĘŻCZYZN (ew. Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Jeździectwo: WKKW – CROSS (Paweł Spisak) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

15:00
Szermierka – eliminacje: SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE: MAŁGORZATA KOZACZUK – CHEN SHEN na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

15:00
Szermierka – eliminacje: SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE: MAŁGORZATA SOCHA – LORETA GULOTTA na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

15:05 Łucznictwo – 1/16 finału: KOBIETY INDYWIDUALNIE (ew.Karina Lipiarska-Pałka) na żywo
sport.tvp.pl

15:50
Wioślarstwo – eliminacje: ÓSEMKI MĘŻCZYZN na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:00
 Boks mężczyzn:91 KG – ELIMINACJE ew. IGOR JAKUBOWSKI – ??? na żywo
sport.tvp.pl

17:00
Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ MĘŻCZYZN: KANTOR/ŁOSIAK – LIAMIN/BARSOUK na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

17:30 Kajakarstwo górskie – eliminacje: C2 MĘŻCZYZN (Marcin Pochwała i Piotr Szczepański) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl


18:05 
Żeglarstwo, 1. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński)
sport.tvp.pl

18:05 Żeglarstwo, 1. dzień: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka)
sport.tvp.plTVP 2 HD TVP Sport HD

18:10 Kajakarstwo górskie – eliminacje: K1 KOBIET (Natalia Pacierpnik) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl


18:15 
Żeglarstwo, 1. dzień: RS:X KOBIET (Małgorzata Białecka)
sport.tvp.pl

18:34 
Pływanie – eliminacje: 200 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN (Jan Świtkowski) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

18:56 Pływanie – eliminacje: 200 M STYLEM ZMIENNYM KOBIET (Katarzyna Baranowska) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
pasek2

WTOREK – 9 SIERPNIA 2016

03:21 Pływanie – finał: 200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

03:38 Pływanie – finał: 100 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN (ew. Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

03:54 Pływanie – finał: 100 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET (ew. Alicja Tchórz) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

04:10 Pływanie – półfinały: 200 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN (ew. Jan Świtkowski) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

04:36 Pływanie – półfinały: 200 M STYLEM ZMIENNYM KOBIET (ew. Katarzyna Baranowska) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

13:30
Wioślarstwo – 1/4 finału: JEDYNKA MĘŻCZYZN (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
Strzelectwo – eliminacje: PISTOLET 25 M KOBIET (Klaudia Breś) na żywo
sport.tvp.pl

15:00 Jeździectwo: WKKW – SKOKI (Paweł Spisak) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:10
Wioślarstwo – 1/2 finału: DWÓJKA PODWÓJNA KOBIET (ew. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj)
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ KOBIET: KOŁOSIŃSKA/BRZOSTEK – UKOLOVA/BIRLOVA na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

16:10
Wioślarstwo – 1/2 finału: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak)
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

16:20 
Piłka ręczna mężczyzn, Grupa B: POLSKA – NIEMCY na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

16:30 Wioślarstwo – 1/2 finału: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 Żeglarstwo, 2. dzień: RS:X KOBIET (Małgorzata Białecka) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

18:02 Pływanie – eliminacje: 100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Kacper Majchrzak) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

18:10 Żeglarstwo, 2. dzień: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

18:10
Żeglarstwo, 2. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

18:30 Kajakarstwo górskie – 1/2 finału: C1 MĘŻCZYZN (ew. Grzegorz Hedwig) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl


19:17 Pływanie – eliminacje: 4×200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Paweł Juraszek, Kacper Klich, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski, Paweł Werner) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

19:30
Strzelectwo – finał: PISTOLET 25 M KOBIET (ew. Klaudia Breś) na żywo
sport.tvp.plTVP-Sport-HD

20:16 Kajakarstwo górskie – finał: C1 MĘŻCZYZN (ew. Grzegorz Hedwig) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl


22:00
Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: POLSKA – IRAN na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

22:30 Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ MĘŻCZYZN: FIJAŁEK/PRUDEL – NUMMERDOR/VARENHORST  na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

23:45 Boks mężczyzn: 75 KG – ELIMINACJE: TOMASZ JABŁOŃSKI – DANIEL JASON LEWIS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

ŚRODA – 10 SIERPNIA 2016

03:03 Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Kacper Majchrzak) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:28
 Pływanie – finał: 200 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN (ew. Jan Świtkowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:29 
Pływanie – finał: 200 M STYLEM ZMIENNYM KOBIET (ew. Katarzyna Baranowska) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:38
 Pływanie – finały: 4×200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Paweł Juraszek, Kacper Klich, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski, Paweł Werner) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

13:30 Kolarstwo szosowe: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS KOBIET (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta) na żywo
*(fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

13:30 Wioślarstwo – 1/2 finału: DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET (ew. Anna Wierzbowska i Maria Wierzbowska) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:10 Wioślarstwo – 1/2 finału: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:35 
Szermierka – 1/16 finału, floret kobiet indywidualnie: HANNA ŁYCZBIŃSKA – CAROLIN GOLUBYTSKYI na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:00 
Kolarstwo szosowe: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS MĘŻCZYZN (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski) na żywo
*(fragmenty w TVP2, od 17:25 w TVP1, fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP 1 HDTVP Sport HD

15:00 Wioślarstwo – repasaże: ÓSEMKI MĘŻCZYZN (ew. Krystian Aranowski, Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Robert Fuchs, Piotr Juszczak, Zbigniew Schodowski, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski, Daniel Trojanowski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Tenis stołowy – 1/2 finału: TURNIEJ SINGLOWY KOBIET (ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Qian Li) na żywo
sport.tvp.pl

15:10 Wioślarstwo – finał B: CZWÓRKA PODWÓJNA MĘŻCZYZN (ew. Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:21 Judo – kat. 70 kg kobiet: ELIMINACJE: KATARZYNA KŁYS – GULNOZA MATNIYAZOVA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:22 Wioślarstwo – finał: CZWÓRKA PODWÓJNA MĘŻCZYZN (ew. Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:30 Judo – kat. 70 kg kobiet: 1/4 FINAŁU (ew. Katarzyna Kłys) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:34 Wioślarstwo – finał: CZWÓRKA PODWÓJNA KOBIET (ew. Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:44 Łucznictwo – 1/32 finału: KOBIETY INDYWIDUALNIE: KARINA LIPIARSKA-PAŁKA – YASEMIN ANAGOZ na żywo
sport.tvp.pl

16:00
Szermierka – 1/8 finału: FLORET KOBIET INDYWIDUALNIE (ew. Hanna Łyczbińska) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

16:10 Wioślarstwo – 1/2 finału C/D: JEDYNKA MĘŻCZYZN (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:50 Wioślarstwo – finał D: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

17:00 Wioślarstwo – finał D: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

17:00
Szermierka – 1/4 finału: FLORET KOBIET INDYWIDUALNIE (ew. Hanna Łyczbińska) na żywo
sport.tvp.pl

17:10 Wioślarstwo – finał C: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

17:20 Wioślarstwo – finał C: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

17:30 Wioślarstwo – finał C: DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET (ew. Anna Wierzbowska i Maria Wierzbowska) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

17:30 Podnoszenie ciężarów, Grupa B: 69 kg KOBIET (Patrycja Piechowiak) na żywo
sport.tvp.pl


18:00 Żeglarstwo, 3. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński) na żywo
sport.tvp.pl

18:02
 Pływanie – eliminacje: 100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (Katarzyna Wilk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

18:10 Żeglarstwo, 1. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
sport.tvp.pl

18:25 Pływanie – eliminacje: 200 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN (Radosław Kawęcki) na żywo
sport.tvp.pl

18:30 Kajakarstwo górskie – 1/2 finału: K1 MĘŻCZYZN (ew. Maciej Okręglak) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

19:25 Żeglarstwo, 3. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński) na żywo
sport.tvp.pl

19:35 
Żeglarstwo, 1. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Łucznictwo – 1/16 finału: KOBIETY INDYWIDUALNIE (ew. Karina Lipiarska-Pałka) na żywo
sport.tvp.pl

20:15 Kajakarstwo górskie – 1/2 finału: K1 MĘŻCZYZN (ew. Maciej Okręglak) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

20:30 Judo – kat. 70 kg kobiet: REPASAŻE (ew. Katarzyna Kłys) na żywo
sport.tvp.pl

20:46 Judo – kat. 70 kg kobiet: 1/2 FINAŁU (ew. Katarzyna Kłys) na żywo
sport.tvp.pl

21:30 Siatkówka plażowa – faza grupowa: ŁOSIAK, KANTOR – BROUWER, MEEUWSEN na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

21:40 Judo – kat. 70 kg kobiet: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Katarzyna Kłys) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

22:00 Judo – kat. 70 kg kobiet: FINAŁ (ew. Katarzyna Kłys) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

22:30 Szermierka – półfinały: FLORET KOBIET INDYWIDUALNIE (ew. Hanna Łyczbińska) na żywo
sport.tvp.pl

CZWARTEK – 11 SIERPNIA 2016

03:12 Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (ew. Katarzyna Wilk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:28 Pływanie – półfinały: 200 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN (ew. Radosław Kawęcki) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:03 Pływanie – finał: 100 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Kacper Majchrzak) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

13:00 Badminton – eliminacje: GRA PODWÓJNA MĘŻCZYZN: CWALINA/WACHA – KIM/KIM na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:00
Strzelectwo – eliminacje: KARABIN PNEUMATYCZNY 3 POZYCJE KOBIET (Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay) na żywo
sport.tvp.pl


14:10 
Wioślarstwo – 1/2 finału: JEDYNKA MĘŻCZYZN (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Judo – kat. 78 kg kobiet: ELIMINACJE (Daria Pogorzelec) na żywo
sport.tvp.pl

15:00 Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ KOBIET: KOŁOSIŃSKA/BRZOSTEK – LARISSA/TALITA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:04 Wioślarstwo – finał: DWÓJKA PODWÓJNA KOBIET (ew. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:20 Piłka ręczna mężczyzn, Grupa B: POLSKA – EGIPT na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

17:00 Siatkówka plażowa – faza grupowa: TURNIEJ MĘŻCZYZN: FIJAŁEK/PRUDEL – GRIMALT/GRIMALT na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

17:30 Kajakarstwo górskie – 1/2 finału: C2 MĘŻCZYZN (ew. Marcin Pochwała i Piotr Szczepański) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

17:30 Strzelectwo – finał: KARABIN PNEUMATYCZNY 3 POZYCJE KOBIET (ew. Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay) na żywo
sport.tvp.plTVP-Sport-HD


18:02 Pływanie – eliminacje: 50 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Paweł Juraszek, Filip Wypych) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

18:05 Żeglarstwo, 3. dzień: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka)  na żywo
sport.tvp.pl

18:05 
Żeglarstwo, 2. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
sport.tvp.pl

18:15 Żeglarstwo, 3. dzień: RS:X KOBIET (Małgorzata Białecka) na żywo
sport.tvp.pl

18:15 Kajakarstwo górskie – 1/2 finału: K1 KOBIET (ew. Natalia Pacierpnik) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

19:15 Kajakarstwo górskie – finały: C2 MĘŻCZYZN (ew. Marcin Pochwała i Piotr Szczepański) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

19:16 Pływanie – eliminacje:100 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN (Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

19:41 Pływanie – eliminacje:200 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET (Alicja Tchórz) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

19:55 Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

20:00 Kajakarstwo górskie – finały: K1 KOBIET (ew. Natalia Pacierpnik) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

21:00 Kolarstwo torowe: SPRINT DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN (Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki, Damian Zieliński) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

21:19 Kolarstwo torowe: WYŚCIG NA DOCHODZENIE KOBIET (Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik, Natalia Rutkowska) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

PIĄTEK – 12 SIERPNIA 2016

01:30 Badminton – gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje: ADRIAN DZIÓŁKO – KEVIN CORDON na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

03:03 Pływanie – półfinały: 50 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Paweł Juraszek, Filip Wypych) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:26 Pływanie – finał: 200 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN (ew. Radosław Kawęcki) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:35 Pływanie – półfinały: 200 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET (ew. Alicja Tchórz) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:00 Siatkówka plażowa – baraż: PRUDEL/FIJAŁEK – SCHALK/SAXTON na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

04:18 Pływanie – finał: 100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (ew. Katarzyna Wilk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

04:34 Pływanie – półfinały: 100 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN (ew. Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

13:25 Badminton – gra mieszana, eliminacje: MATEUSIAK/ZIĘBA – XU/MA na żywo
sport.tvp.pl

13:50 Wioślarstwo – finał E: JEDYNKA MĘŻCZYZN (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:00 Strzelectwo – eliminacje: SKEET KOBIET (Aleksandra Jarmolińska) na żywo
sport.tvp.pl


14:10 Wioślarstwo – finał B: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:20 Wioślarstwo – finał B: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:30 Wioślarstwo – finał B: DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET (ew. Anna Wierzbowska i Maria Wierzbowska) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:30 Lekkoatletyka: ELIMINACJE RZUTU DYSKIEM MĘŻCZYZN (Piotr Małachowski, Robert Urbanek) na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD)
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:52 Wioślarstwo – finał: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET (ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Tenis stołowy – turniej drużynowy kobiet, 1/8 finału: POLSKA – JAPONIA na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:04 Wioślarstwo – finał: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN (ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:05 Lekkoatletyka: ELIMINACJE PCHNIĘCIA KULĄ KOBIET (Paulina Guba) na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD)
TVP 2 HD sport.tvp.pl

15:10 Lekkoatletyka: ELIMINACJE 800 M MĘŻCZYZN (Adam Kszczot, Michał Lewandowski) na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD)
TVP 2 HD sport.tvp.pl

15:24 Wioślarstwo – finały: DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET (ew. Anna Wierzbowska i Maria Wierzbowska) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:42 Judo – kat. +100 kg mężczyzn, 1/16 finału: MACIEJ SARNACKI – THORMODUR JONSSON na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:54 
Judo – kat. +100 kg mężczyzn: 1/8 FINAŁU (ew. Maciej Sarnacki) na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

16:00 Boks mężczyzn: 75 KG – ELIMINACJE (ew. Tomasz Jabłoński) na żywo
sport.tvp.pl

16:55 Lekkoatletyka: ELIMINACJE 100 M KOBIET (Ewa Swoboda, Marika Popowicz-Drapała) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

17:15 Strzelectwo – eliminacje: PISTOLET SZYBKOSTRZELNY MĘŻCZYZN (Piotr Daniluk) na żywo
sport.tvp.pl


17:38 Judo – kat. +100 kg mężczyzn: 1/4 FINAŁU (ew. Maciej Sarnacki) na żywo
sport.tvp.pl

18:00 Żeglarstwo, 4. dzień: RS:X KOBIET (Małgorzata Białecka) na żywo
sport.tvp.pl


18:00 Żeglarstwo, 1. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
sport.tvp.pl

18:02 Pływanie – eliminacje: 50 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

18:10 Żeglarstwo, 3. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
sport.tvp.pl

18:10 Żeglarstwo, 4. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński) na żywo
sport.tvp.pl

18:10 Żeglarstwo, 4. dzień: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka) na żywo
sport.tvp.pl

18:40 Pływanie – eliminacje: 1500 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (Mateusz Sawrymowicz, Wojciech Wojdak) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

19:00 Żeglarstwo, 4. dzień: RS:X KOBIET (Małgorzata Białecka) na żywo
sport.tvp.pl

19:00 Żeglarstwo, 1. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
sport.tvp.pl

19:10 Żeglarstwo, 4. dzień: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka) na żywo
sport.tvp.pl

19:30 Lekkoatletyka: CHÓD NA 20 KM MĘŻCZYZN (Artur Brzozowski, Jakub Jelonek, Łukasz Nowak) na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD)
TVP 2 HD sport.tvp.pl

19:35 Żeglarstwo, 3. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
sport.tvp.pl

19:35 Żeglarstwo, 4. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński) na żywo
sport.tvp.pl

20:00 Żeglarstwo, 4. dzień: RS:X KOBIET (Małgorzata Białecka) na żywo
*
(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HD sport.tvp.pl


20:00 Żeglarstwo, 1. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

20:00 Strzelectwo – 1/2 finału: SKEET KOBIET (ew. Aleksandra Jarmolińska) na żywo
sport.tvp.pl


20:10 Żeglarstwo, 4. dzień: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka) na żywo
*
(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HD sport.tvp.pl


20:15 Strzelectwo – mecz o 3 miejsce: SKEET KOBIET (ew. Aleksandra Jarmolińska) na żywo
sport.tvp.pl


20:25 Strzelectwo – finał: SKEET KOBIET (ew. Aleksandra Jarmolińska) na żywo
sport.tvp.pl


20:30 Pływanie – eliminacje: 4×100 STYLEM ZMIENNYM MĘŻCZYZN (Polska) na żywo
*(fragmenty w TVP 2)
sport.tvp.plTVP 2 HD

20:30 Judo – kat. +100 kg mężczyzn: 1/2 FINAŁU (ew. Maciej Sarnacki) na żywo
sport.tvp.pl

20:30 Judo – kat. +100 kg mężczyzn: REPASAŻE (ew. Maciej Sarnacki) na żywo
sport.tvp.pl

21:15 Kolarstwo torowe: SPRINT MĘŻCZYZN – KWALIFIKACJE (Rafał Sarnecki, Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.pl TVP 2 HD

21:40 Judo – kat. +100 kg mężczyzn: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Maciej Sarnacki) na żywo
sport.tvp.pl

22:20 Judo – kat. +100 kg mężczyzn: FINAŁ (ew. Maciej Sarnacki) na żywo
sport.tvp.pl

22:25 Badminton – gra podwójna mężczyzn, eliminacje: CWALINA/WACH – BOE/MOGENSEN na żywo
sport.tvp.pl

22:30 Kolarstwo torowe: SPRINT MĘŻCZYZN – 1/16 FINAŁU (ew. Rafał Sarnecki, Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD 

23:08 Kolarstwo torowe: SPRINT MĘŻCZYZN –  REPASAŻE (ew. Rafał Sarnecki, Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

SOBOTA – 13 SIERPNIA 2016

01:30 Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA – 1 RUNDA – 1500 M KOBIET (Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

01:40
Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA – ELIMINACJE – RZUT MŁOTEM KOBIET (Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:00 Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA – FINAŁ – PCHNIĘCIE KULĄ KOBIET (ew. Paulina Guba) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:40 Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA – 1 RUNDA – 100 M KOBIET (Ewa Swoboda, Marika Popowicz-Drapała) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:44 Pływanie – finał: 50 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Paweł Juraszek, Filip Wypych) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

03:59 Pływanie – półfinały: 50 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk) na żywo
sport.tvp.pl TVP 2 HD

13:25 Badminton – eliminacje: GRA POJEDYNCZA MĘŻCZYZN: ADRIAN DZIÓŁKO – CHEN LONG
sport.tvp.pl TVP Sport HD

14:00
Szermierka – eliminacje, ćwierćfinały i półfinały: SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO (Aleksandra Socha, Bogna Jóźwik, Małgorzata Kozaczuk) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

14:00
Strzelectwo – eliminacje: PISTOLET SZYBKOSTRZELNY MĘŻCZYZN (Piotr Daniluk) na żywo
sport.tvp.pl


14:40
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA – ELIMINACJE TRÓJSKOK KOBIET (Anna Jagaciak-Michalska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

15:00 Tenis stołowy – 1/4 finału: TURNIEJ DRUŻYNOWY KOBIET (ew. Polska) na żywo
sport.tvp.pl

15:05 
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA – ELIMINACJE 3000 M Z PRZESZKODAMI KOBIET (Matylda Kowal) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

15:23 
Kolarstwo torowe: SPRINT MĘŻCZYZN: 1/8 FINAŁU (Damian Zieliński, Rafał Sarnecki) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

15:50
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA – FINAŁ: RZUT DYSKIEM MĘŻCZYZN (ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

16:00 Wioślarstwo – finał: ÓSEMKI MĘŻCZYZN (ew. Polska) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:00
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA – ELIMINACJE 400 M KOBIET (Justyna Święty, Małgorzata Hołub, Patrycja Wyciszkiewicz) na żywo
TVP 2 HD
sport.tvp.pl

18:00
Żeglarstwo, 5. dzień: LASER MĘŻCZYZN (Kacper Ziemiński) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

18:00
Żeglarstwo, 2. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
sport.tvp.pl

19:30
Strzelectwo – finał: PISTOLET SZYBKOSTRZELNY MĘŻCZYZN (ew. Piotr Daniluk) na żywo
sport.tvp.pl

19:55
Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: POLSKA – ROSJA na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

20:30
Badminton – eliminacje: GRA PODWÓJNA MĘŻCZYZN: ADAM CWALINA/PRZEMYSŁAW WACHA – MARCUS ELLIS/CHRIS LANGRIDGE
sport.tvp.pl TVP Sport HD

22:00 Szermierka – finał: SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO (ew. Aleksandra Socha, Bogna Jóźwik, Małgorzata Kozaczuk) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

NIEDZIELA – 14 SIERPNIA 2016

00:40 Piłka ręczna mężczyzn, Grupa B: POLSKA – SZWECJA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

01:20 Lekkoatletyka: SKOK O TYCZCE MĘŻCZYZN – ELIMINACJE (Robert Sobera, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

01:30 Lekkoatletyka: 400 M MĘŻCZYZN – 1/2 FINAŁU (Rafał Omelko) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

01:50 Lekkoatletyka: TRÓJSKOK MĘŻCZYZN – FINAŁ (ew. Karol Hoffmann) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:00 Lekkoatletyka: 100 M KOBIET – 1/2 FINAŁU (Ewa Swoboda) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:03 Pływanie – finały: 50 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET (ew. Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

03:05 Lekkoatletyka: 800 M MĘŻCZYZN – 1/2 FINAŁU (Adam Kszczot, Marcin Lewandowski) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:11 Pływanie – finały: 1500 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN (ew. Mateusz Sawrymowicz, Wojciech Wojdak) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

04:00 Siatkówka plażowa – 1/8 finału: KOŁOSIŃSKA/BRZOSTEK – BAWDEN/CLANCY na żywo
*(od 04:20 w TVP 2 HD)
sport.tvp.plTVP 2 HD

04:04 Pływanie – finały: 4×100 M STYLEM ZMIENNYM MĘŻCZYZN (ew. Polska) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

13:15 Lekkoatletyka: MARATON KOBIET (Monika Stefanowicz, Iwona Lewandowska, Katarzyna Kowalska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

18:00 Żeglarstwo, wyścig medalowy: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

18:00 Żeglarstwo, 4. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

19:00 Żeglarstwo, wyścig medalowy: RS:X MĘŻCZYZN (Piotr Myszka) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

19:25 Żeglarstwo, 4. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

20:55 Badminton – gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje: ADRIAN DZIÓŁKO – NILUKA KARUNARATNE na żywo
sport.tvp.pl

PONIEDZIAŁEK – 15 SIERPNIA 2016

1:30 Badminton – gra mieszana, 1/4 finału: MATEUSIAK/ZIĘBA – CHAN/GOH na żywo
sport.tvp.pl

1:30 Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: ELIMINACJE SKOK WZWYŻ MĘŻCZYZN (Sylwester Bednarek, Wojciech Theiner) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

1:35 
Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: 400 M KOBIET PÓŁFINAŁY (Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

1:55 
Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: TRÓJSKOK KOBIET FINAŁ (Anna Jagaciak-Michalska) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

2:30
Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: 1500 M KOBIET PÓŁFINAŁY (Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

14:00 Kajakarstwo – eliminacje: C1 1000m MĘŻCZYZN (Tomasz Kaczor) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:24 
Kajakarstwo – eliminacje: K2 500m KOBIET (Beata Mikołajczyk i Karolina Naja) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30 Piłka ręczna mężczyzn, Grupa B: POLSKA – SŁOWENIA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:30 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: ELIMINACJE TRÓJSKOK MĘŻCZYZN (Karol Hoffmann) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

14:35 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: ELIMINACJE 200 M KOBIET (Anna Kiełbasińska) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

14:38 
Kajakarstwo – eliminacje: K1 200m KOBIET (Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 Kolarstwo torowe:OMNIUM KOBIET (Daria Pikulik) na żywo
sport.tvp.pl

15:06
 Kajakarstwo – eliminacje: K1 1000m MĘŻCZYZN (Rafał Rosolski) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:25 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: ELIMINACJE 3000 M Z PRZESZKODAMI MĘŻCZYZN (Krystian Zalewski) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

15:30
Kajakarstwo – 1/2 finału: C1 1000m MĘŻCZYZN (ew. Tomasz Kaczor) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:40 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: FINAŁ RZUT MŁOTEM KOBIET (Anita Włodarczyk) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

15:46 
Kajakarstwo – 1/2 finału: K2 500m KOBIET (ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
Kajakarstwo – 1/2 finału: K1 200m KOBIET  (ew. Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:21 Kajakarstwo – 1/2 finału:  K1 1000m MĘŻCZYZN (ew. Rafał Rosolski) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: ELIMINACJE 400 M PRZEZ PŁOTKI MĘŻCZYZN (Patryk Dobek) na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

18:00 Żeglarstwo, 5. dzień: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
sport.tvp.pl

18:00
Żeglarstwo, 3. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
sport.tvp.pl

21:30 Kolarstwo torowe: OMNIUM KOBIET (Daria Pikulik) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HDTVP Sport HD

22:00
Siatkówka mężczyzn – faza grupowa: POLSKA – KUBA na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

23:17 Kolarstwo torowe: OMNIUM KOBIET (Daria Pikulik) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

WTOREK – 16 SIERPNIA 2016

00:00 Podnoszenie ciężarów, finał: 105 kg  MĘŻCZYZN (Bartłomiej Bonk, Arkadiusz Michalski) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

01:30 Lekkoatletyka: RZUT DYSKIEM KOBIET – ELIMINACJE (Żaneta Glanc) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

01:35 Lekkoatletyka: SKOK O TYCZCE MĘŻCZYZN – FINAŁ (Robert Sobera, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

01:40 Lekkoatletyka: 110 M PRZEZ PŁOTKI MĘŻCZYZN – ELIMINACJE (Damian Czykier) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:30 Lekkoatletyka: 400 M PRZEZ PŁOTKI KOBIET – ELIMINACJE (Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:25 Lekkoatletyka: 800 M MĘŻCZYZN – FINAŁ (Marcin Lewandowski) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

14:00 Kajakarstwo – finał B: C1 1000m MĘŻCZYZN (ew. Tomasz Kaczor) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:08 Kajakarstwo – finał: C1 1000m MĘŻCZYZN (ew. Tomasz Kaczor) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:23 Kajakarstwo – finał B: K2 500m KOBIET (ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:40 Kajakarstwo – finał B: K1 200m KOBIET (ew. Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:47 Kajakarstwo – finał: K1 200m KOBIET (ew. Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:50 Lekkoatletyka: TRÓJSKOK MĘŻCZYZN – FINAŁ (ew. Karol Hoffmann) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:54 Kajakarstwo – finał: K2 500m KOBIET (ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:04 Kajakarstwo – finał B: K1 1000m MĘŻCZYZN (ew. Rafał Rosolski) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:12 Kajakarstwo – finał: K1 1000m MĘŻCZYZN (ew. Rafał Rosolski) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:18 Kolarstwo torowe: KEIRIN MĘŻCZYZN – ELIMINACJE (Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:57 Kolarstwo torowe: OMNIUM KOBIET (Daria Pikulik) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

16:05 Lekkoatletyka: 100 M PRZEZ PŁOTKI KOBIET – ELIMINACJE (Karolina Kołeczek) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

16:20 Lekkoatletyka: RZUT DYSKIEM KOBIET – FINAŁ (ew. Żaneta Glanc) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

16:25 Kolarstwo torowe: KEIRIN MĘŻCZYZN – REPASAŻE (ew. Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

16:50 Lekkoatletyka: 200 M MĘŻCZYZN – ELIMINACJE (Karol Zalewski) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

18:00 Żeglarstwo, 4. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
*
(fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP-Sport-HD


19:00 Żeglarstwo, 4. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
*
(fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP-Sport-HD


20:00 Żeglarstwo, 4. dzień: 49er MĘŻCZYZN (Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
*
(fragmenty w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP-Sport-HD


21:10 Kolarstwo torowe: OMNIUM KOBIET (Daria Pikulik) na żywo
sport.tvp.pl

21:46 Kolarstwo torowe: KEIRIN MĘŻCZYZN – 1/2 FINAŁU (ew. Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.pl

22:05 Kolarstwo torowe: OMNIUM KOBIET (Daria Pikulik) na żywo
sport.tvp.pl

23:14 Kolarstwo torowe: KEIRIN MĘŻCZYZN – FINAŁ B (ew. Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.pl

23:20 Kolarstwo torowe: KEIRIN MĘŻCZYZN – FINAŁ (ew. Damian Zieliński) na żywo
sport.tvp.pl

ŚRODA – 17 SIERPNIA 2016

01:35 Lekkoatletyka: RZUT OSZCZEPEM KOBIET – ELIMINACJE (Maria Andrejczyk) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

01:40 Lekkoatletyka: 110 M PRZEZ PŁOTKI (Damian Czykier) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:10 Lekkoatletyka: 400 M PRZEZ PŁOTKI – 1/2 FINAŁU (Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:30 Lekkoatletyka: 1500 M KOBIET – FINAŁ (Sofia Ennaoui) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

03:45 Lekkoatletyka: 110 M PRZEZ PŁOTKI (Damian Czykier) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

14:30
 Zapasy – kat. 48 kg; 58 kg; 69 kg kobiet: ELIMINACJE (Iwona Matkowska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:40 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: RZUT MŁOTEM ELIMINACJE (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:46
 
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: DZIESIĘCIOBÓJ 100 M (Paweł Wiesiołek) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:58 Kajakarstwo – eliminacje: K1 500m KOBIET (Ewelina Wojnarowska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

15:35 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: DZIESIĘCIOBÓJ SKOK W DAL (Paweł Wiesiołek) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

15:55 
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: 800 M ELIMINACJE (Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

16:17 Kajakarstwo – 1/2 finału: K1 500m KOBIET (ew. Ewelina Wojnarowska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

17:15 Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: DZIESIĘCIOBÓJ PCHNIĘCIE KULĄ (Paweł Wiesiołek) na żywo
sport.tvp.pl

18:00
Żeglarstwo, wyścig medalowy: 470 KOBIET (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

18:55
Siatkówka mężczyzn – 1/4 finału: 2. MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY: POLSKA – USA na żywo
sport.tvp.pl TVP 1 HD

21:50 
Zapasy – kat. 48 kg kobiet : FINAŁ (ew. Iwona Matkowska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

22:45 
Lekkoatletyka: SESJA PORANNA: DZIESIĘCIOBÓJ SKOK WZWYŻ (Paweł Wiesiołek) na żywo
sport.tvp.pl

CZWARTEK – 18 SIERPNIA 2016

01:10 Piłka ręczna mężczyzn – 1/4 finału: CHORWACJA – POLSKA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

01:30 Lekkoatletyka: RZUT OSZCZEPEM MĘŻCZYZN – ELIMINACJE (Łukasz Grzeszczuk, Marcin Krukowski) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:20 Lekkoatletyka: DZIESIĘCIOBÓJ MĘŻCZYZN – 400 M (Paweł Wiesiołek) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

14:15 Taekwondo – kat. 68 kg mężczyzn, 1/8 finału: KAROL ROBAK – BALLA DIEYE na żywo
sport.tvp.pl

14:30 Lekkoatletyka: DZIESIĘCIOBÓJ MĘŻCZYZN – 110 M PRZEZ PŁOTKI (Paweł Wiesiołek) na żywo
sport.tvp.pl

14:55 Lekkoatletyka: PCHNIĘCIE KULĄ MĘŻCZYZN – ELIMINACJE (Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Tomasz Majewski) na żywo
sport.tvp.pl

14:56 Kajakarstwo – finał B: K1 500m KOBIET (ew. Ewelina Wojnarowski) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 Lekkoatletyka: SKOK WZWYŻ KOBIET – ELIMINACJE (Kamila Lićwinko) na żywo
sport.tvp.pl

15:00 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: ELIMINACJE (Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:00 Zapasy – kat. 63 kg kobiet: ELIMINACJE (Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:03 Kajakarstwo – finał: K1 500m KOBIET (ew. Ewelina Wojnarowski) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:16 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: 1/8 FINAŁU (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:25 Lekkoatletyka: DZIESIĘCIOBÓJ MĘŻCZYZN – RZUT DYSKIEM (Paweł Wiesiołek) na żywo
sport.tvp.pl

15:32 Zapasy – kat. 63 kg kobiet: 1/8 FINAŁU (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

16:20 Lekkoatletyka: 4×100 M KOBIET – ELIMINACJE (Polska) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:24 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: 1/4 FINAŁU (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

16:24 Zapasy – kat. 63 kg kobiet: 1/4 FINAŁU (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

17:12 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: 1/2 FINAŁU (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

17:28 Zapasy – kat. 63 kg kobiet: 1/2 FINAŁU (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

18:25 Lekkoatletyka: DZIESIĘCIOBÓJ MĘŻCZYZN – SKOK O TYCZCE (Paweł Wiesiołek) na żywo
sport.tvp.pl

18:55 Żeglarstwo, wyścig medalowy: 49er MĘŻCZYZN (ew. Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek) na żywo
sport.tvp.pl


20:15 Taekwondo – kat. 68 kg mężczyzn: 1/4 FINAŁU (ew. Karol Robak) na żywo
sport.tvp.pl

21:00 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: REPASAŻE – 1. RUNDA (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

21:12 Zapasy – kat. 63 kg kobiet: REPASAŻE – 1. RUNDA (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

21:24 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: REPASAŻE – 2. RUNDA (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

21:36 Zapasy – kat. 63 kg kobiet: REPASAŻE – 2. RUNDA (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

22:00 Zapasy – kat. 53 kg kobiet: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

22:15 Taekwondo – kat. 68 kg mężczyzn: 1/2 FINAŁU (ew. Karol Robak) na żywo
sport.tvp.pl

22:16 Zapasy – kat. 53 kg kobiet : FINAŁ (ew. Katarzyna Krawczyk) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

22:40 Zapasy – kat. 63 kg: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

22:56 Zapasy – kat. 63 kg: FINAŁ (ew. Monika Michalik-Rogień) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

23:35 Lekkoatletyka: DZIESIĘCIOBÓJ MĘŻCZYZN – RZUT OSZCZEPEM (Paweł Wiesiołek) na żywo
sport.tvp.pl

PIĄTEK – 19 SIERPNIA 2016

1:25 Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: PCHNIĘCIE KULĄ MĘŻCZYZN (ew. Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Tomasz Majewski) na żywo
TVP 1 HD
sport.tvp.pl

02:10
 Taekwondo –  kat. 68 kg mężczyzn: FINAŁY (ew. Karol Robak) na żywo
TVP 1 HD TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

02:10 Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: RZUT OSZCZEPEM KOBIET FINAŁ (Maria Andrejczyk) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:15
Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: 800 METRÓW PÓŁFINAŁY (Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik) na żywo
TVP 1 HD
sport.tvp.pl

02:45
Lekkoatletyka: SESJA POPOŁUDNIOWA: DZIESIĘCIOBÓJ 1500 M (Paweł Wiesiołek) na żywo
TVP 1 HD
sport.tvp.pl

12:35
Lekkoatletyka: CHÓD 50 KM MĘŻCZYZN (Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Fedaczyński) na żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HD
sport.tvp.pl

14:00 Kajakarstwo – eliminacje: K1 200m MĘŻCZYZN (Paweł Kaczmarek) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

14:15 Taekwondo – kat. 80 kg mężczyzn : ELIMINACJE (Piotr Paziński) na żywo
TVP 2 HD TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

14:21 
Kajakarstwo – eliminacje: C2 1000m MĘŻCZYZN (Mateusz Kamiński i Michał Kudła) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

14:51 
Kajakarstwo – eliminacje: K4 500m KOBIET (Edyta Kierkla-Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:07 
Kajakarstwo –  1/2 finału: K1 200m MĘŻCZYZN (ew.Paweł Kaczmarek) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:21 
Kajakarstwo –  1/2 finału: C2 1000m MĘŻCZYZN (ew. Mateusz Kamiński i Michał Kudła) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:36
 Kajakarstwo –  1/2 finału: K4 500m KOBIET (ew. Edyta Kierkla-Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 Pięciobój nowoczesny: ZAWODY KOBIET (Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska) na żywo
*
(fragmenty w TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP 1 HD

19:30
Lekkoatletyka: CHÓD 20 KM KOBIET (Paulina Buziak, Agnieszka Dygacz, Agnieszka Szwarnóg) na żywo
TVP-Sport-HD
sport.tvp.pl

SOBOTA – 20 SIERPNIA 2016

01:10 Piłka ręczna mężczyzn – 1/2 finału: DANIA – POLSKA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

01:15 Taekwondo – kat. 80 kg mężczyzn: REPASAŻE (ew. Piotr Paziński) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

01:40 Lekkoatletyka: SZTAFETA 4X400 M KOBIET – ELIMINACJE (Polska) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:05 Lekkoatletyka: RZUT MŁOTEM MĘŻCZYZN – FINAŁ (Wojciech Nowicki) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:10 Lekkoatletyka: SZTAFETA 4X400 M KOBIET – ELIMINACJE (Polska) na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

02:15 Taekwondo – kat. 80 kg mężczyzn: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Piotr Paziński) na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

03:15 Taekwondo – kat. 80 kg mężczyzn: FINAŁ (ew. Piotr Paziński) na żywo
sport.tvp.pl

14:00 Kajakarstwo – finał B: K1 200m MĘŻCZYZN (ew. Paweł Kaczmarek) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:07 Kajakarstwo – finały: K1 200m MĘŻCZYZN (ew. Paweł Kaczmarek) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:14 Kajakarstwo – finały: C2 1000m MĘŻCZYZN (ew. Mateusz Kamiński i Michał Kudła) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:49 Kajakarstwo – finały: K4 500m KOBIET (ew. Edyta Kierkla-Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Marta Walczykiewicz) na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

15:00 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: ELIMINACJE (Zbigniew Baranowski) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:10 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: ELIMINACJE (Robert Baran) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:30 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: 1/8 FINAŁU (ew. Zbigniew Baranowski) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:50 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: 1/8 FINAŁU (ew. Robert Baran) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

16:00 Triathlon – finał: ZAWODY KOBIET (Agnieszka Jerzyk) na żywo
*
(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

16:35 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: 1/4 FINAŁU (ew. Zbigniew Baranowski) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

16:55 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: 1/4 FINAŁ (ew. Robert Baran) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

17:00 Pięciobój nowoczesny: ZAWODY MĘŻCZYZN – PŁYWANIE (Szymon Staśkiewicz) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

17:20 Kolarstwo górskie: WYŚCIG KOBIET (Maja Włoszczowska) na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

17:20 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: 1/2 FINAŁY (ew. Zbigniew Baranowski) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

17:40 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: 1/2 FINAŁU (ew. Robert Baran) na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:00 Pięciobój nowoczesny: ZAWODY MĘŻCZYZN – SZERMIERKA (Szymon Staśkiewicz) na żywo
sport.tvp.pl

20:30 Pięciobój nowoczesny: ZAWODY MĘŻCZYZN – JAZDA KONNA (Szymon Staśkiewicz) na żywo
sport.tvp.pl

21:00 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: REPASAŻE (ew. Zbigniew Baranowski) na żywo
sport.tvp.pl

21:36 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: REPASAŻE (ew. Robert Baran) na żywo
sport.tvp.pl

22:12 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Zbigniew Baranowski) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

22:38 Zapasy (styl wolny) – kat. 86 kg mężczyzn: FINAŁ (ew. Zbigniew Baranowski) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

23:00 Pięciobój nowoczesny: ZAWODY MĘŻCZYZN – BIEG ZE STRZELANIEM (Szymon Staśkiewicz) na żywo
sport.tvp.plTVP 2 HD

23:07 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: WALKA O 3. MIEJSCE (ew. Robert Baran) na żywo
sport.tvp.pl

23:31 Zapasy (styl wolny) – kat. 125 kg mężczyzn: FINAŁ (ew. Robert Baran) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 21 SIERPNIA 2016

13:15 Zapasy (styl wolny) – kat. 65 kg: ELIMINACJE (Magomedmurad Gadżijew) na żywo
TVP 2 HD TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

13:15 Zapasy (styl wolny) – kat. 97 kg mężczyzn: ELIMINACJE (Radosław Baran) na żywo
TVP 2 HD TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

14:20 Lekkoatletyka: MARATON MĘŻCZYZN (Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost) na żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:25 
Piłka ręczna mężczyzn: MECZ O 3. MIEJSCE (ew. Polska) na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

18:45
 Piłka ręczna mężczyzn: FINAŁ (ew. Polska) na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

About Kamil Karczmarek