Kolejne mecze NHL w TVP Sport

Kolejne emocje na tafli lodu. Najlepsi hokeiści na świecie znowu pokażą swoje umiejętności w TVP Sport. W tym tygodniu do obejrzenia kilka ciekawych meczy. Pittsburgh Penguins kontra Philadelphia Flyers  określane jest jako „Bitwa o Pensylwanię”. W tym sezonie lepszą formę prezentują hokeiści  […]

Kolejne emocje na tafli lodu. Najlepsi hokeiści na świecie znowu pokażą swoje umiejętności w TVP Sport. W tym tygodniu do obejrzenia kilka ciekawych meczy.

Pittsburgh Penguins kontra Philadelphia Flyers  określane jest jako „Bitwa o Pensylwanię”. W tym sezonie lepszą formę prezentują hokeiści  Penguins i to oni są faworytem tego starcia. Calgary Flames – Edmonton Oilers to pojedynek sąsiadów w Konferencji Zachodniej. Ostatnie trzy potyczki wygrywali Flames, u siebie będą chcieli podtrzymać tę passę. Oilers rozegrali ostatnie kolejki z paroma zwycięstwami. Prawdziwy hit kibice hokeja zobaczą już w najbliższą niedzielę 2 lutego o 18:30 w Waszyngtonie. Capitals i Penguins rozdają karty w Konferencji Wschodniej, dlatego zwiastuje to ciekawe widowisko. To wszystko do obejrzenia w TVP Sport.

 

SOBOTA – 1 LUTEGO 2020

01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – PHILADELPHIA FLYERS 
sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 2 LUTEGO 2020

04:05 NHL: CALGARY FLAMES – EDMONTON OILERS 
sport.tvp.pl

18:35 NHL: WASHINGTON CAPITALS – PITTSBURGH PENGUINS 
sport.tvp.pl

About Michał Dąbrowski