Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w sportowych kanałach Canal+

Zostały już tylko trzy kolejki tegorocznej edycji VELUX EHF Champions League, nadchodzące mecze zadecydują o końcowym układzie tabeli.  W grupie B, gdzie występuje VIVE Kielce, THW Kiel ma otwartą kartę w pojedynku z Telekom Veszprém HC, wyprzedzają węgierską drużynę o dwa […]

Zostały już tylko trzy kolejki tegorocznej edycji VELUX EHF Champions League, nadchodzące mecze zadecydują o końcowym układzie tabeli. 

W grupie B, gdzie występuje VIVE Kielce, THW Kiel ma otwartą kartę w pojedynku z Telekom Veszprém HC, wyprzedzają węgierską drużynę o dwa punkty i wygrali pierwszą potyczkę we wrześniu. Jeśli Kiel znowu wygra zagwarantuje sobie grę w ćwierćfinałach. Każdy inny wynik otwiera szansę przed Veszprém. Kielczanie zagrają u siebie z z FC Porto Sofarma. We wrześniowym starciu górą była drużyna z Portugalii, teraz polska drużyna potrzebuje trzech punktów, które mogą wywindować ich nawet na trzecie miejsce w tabeli.

W meczu tygodnia VELUX EHF Champions League MOL-Pick Szeged zagra z Paris Saint-Germain, obydwie drużyny mają na koncie 18 punktów w grupie A i ustępują tyko wielkiej Barcelonie. Drugie starcie to mecz z dolnej części tabeli, Elverum – Flensburg. 

 

ŚRODA – 12 LUTEGO 2020

18:55 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa B: THW KIEL – TELEKOM VESZPREM na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Marcin Smolarczyk

SOBOTA – 15 LUTEGO 2020

14:30 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa B: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD

14:55 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – FC PORTO SOFARMA na żywo
CANAL+ Sport HD

17:25 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa A: ELVERUM HANDBALL – SG FLENSBURG -HANDEWITT na żywo

NIEDZIELA – 16 LUTEGO 2020

16:55 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa A: MOL-PICK SZEGED – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.